"B" Abaelardo

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 11.02.2020

"B" ABAELARDO

2017-05-19 (3/4)

Skraddaregardens Qantarell Usain B

Mac Bells Karat Black Streak Aberdeen Remarkable In Paris Surrey Hill's Golden Boy
Aberdeen's Marking Time
Mac Bells Driving Miss Daisy Lorricbrook Bandleader
Bluestreak Brown Eyed Girl
Skraddaregardens Kryddan Qantarell Adagio Love Supreme Carry On Pastrami
Flic Flac Kiss Of Love
Skraddaregardens Spicey Lavendel Skraddaregardens Spicey Ivanhoe
Airescot Blossom Time
My Little Angel Aga-Rena

Meradith Fancy Man Koseilata´s Dust On The Moon Peperone Pascal
Koseilata's Time After Time
Meradith Kolejna Gwiazda Hasue Smoke Signs To You
Ceres z Vlcich skal
Jesterland Iris O'The Kins Oldkins Balladier With A Drum Oldkins Blarneystone
Oldkins Tannis O'The Bay
Bokamaro Nikita Cobyco Call The Shots
Bokamaro Deauville

 

licencja - super sprinter (licence)



ur. (d.o.b.): 2017-05-19

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): ABAELARDO

Wł. (Owner): Swarzędz POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-04-22 Inowrocław CWC Adam Ostrowski (POL) M V3/3
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) M VG4/4
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) SZ ...4/4

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-02 ŚwiebodziceCWC J. Grunt (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) SZ OB4/4

COURSINGI
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 1/1

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

Zdobywca Coursingowego Pucharu V4 2019
Międzynarodowy Coursingowy Mistrz Węgier 2019
licencja - sprinter (licence - National Class)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2017-05-19

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): ABAELARDO

Wł. (Owner): Kamionki POL - CZI-PSY

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2020 / Polish dog shows 2020
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-19 Lubin CACIB Iuza Beradze (CZE) O V1/5, CWC, new POL CH
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) O V1/4, CWC, NDP

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-07-28 Wrocław CWC Galyna Kalinichenko (UKR) O V3/3
2019-06-16 Gorzów Wielkopolski CWC Tomasz Wolańczyk (POL) O V1/4, CWC
2019-06-01 Uzarzewo CWC Tomasz Kuszyk (POL) O V2/2

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-10-07 Jelenia Góra CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
nowy Młodzieżowy Champion Polski
2018-09-02 Włocławek CWC Tadeusz Chwalny (POL) M nieobecny
2018-09-01 Słupsk CWC Marta Kościańska (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) M V1/4, Zw.Mł.
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) SZ ...2/4

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) SZ WO1/4

COURSINGI
2019 Hungarian Coursing Championship (CACL, CACIL, V4) miejsce 1/9
2019 Morawsky Coursing Mazany Zajic miejsce 1/14
2019 Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 10/22
2019 Terenowe Wyścigi Chartów o Puchar Polski Północnej miejsce 4/14
2019 Jesienne Grand Prix Kąck miejsce 4/16
2019 Międzynarodowy Coursing Rybnica miejsce 2/11
2019 Grand Prix Bratysława, International Coursing CACIL, CACT miejsce 3/7
2019 Central European Coursing Derby CACIL CACT, Liptovski Mikulas miejsce 3/10
2019 Mistrzostwa Europy w Coursingu Estonia miejsce 14/44
2019-05-04 Orzechówko Grand Prix Pomorza i Kujaw CCWC miejsce 5/12
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 5/11
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 2/15, res.CCWC
2018 Jesienne Grand Prix Kąck miejsce 3/11
2018 Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 5/20
2018 Puchar Polski Północnej Gdynia miejsce 3/6
2018 Central European Coursing Derby Liptovsky Mikulas miejsce 1/8

 

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2017-05-19

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): ABAELARDO

Wł. (Owner): Poznań POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-06-02 Kalisz CWC Anna Rożniatowska (POL) O V2/2
2019-06-01 Uzarzewo CWC Tomasz Kuszyk (POL) O V1/2, CWC, NDP, new POL CH
2019-03-24 Zielona Góra CWC Dorota Witkowska (POL) P V1/1, CWC
2019-02-24 Leszno CHAMP Anna Kochan (POL) CH V2/2

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) P V1/3, CWC
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) P V2/4
2018-07-14 Gorzów Wielkopolski CACIB Felicity Thompson (IRL) M V1/6, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
2018-06-09 Uzarzewo CWC Maciej Lipiec (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOS
2018-06-03 Leszno CACIB Jarosław Grunt (POL) M V1/6, Zw.Mł.
2018-04-22 Inowrocław CWC Adam Ostrowski (POL) M V2/3
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) M V2/4

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy

 

licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2017-05-19

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rudo-białe / red and white

Hod. (Breeder): ABAELARDO

Wł. (Owner): Swarzędz POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) SZ OB/6

COURSINGI
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 9/12

 

licencja - sprinter (licence - National Class)



ur. (d.o.b.): 2017-05-19

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): ABAELARDO

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) P V3/7
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) P V/7

COURSINGI
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 5/6

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-19

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): ABAELARDO

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-06-01 Uzarzewo CWC Tomasz Kuszyk (POL) O VG2/2
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) P V/5

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) P V2/2
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) M V1/5, Zw.Mł., BOB Junior

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-10-22 PoznańCACIB H. Woźna-Gil (POL) MSZ WO3/3
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) MSZ WO3/5

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-19

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane / brindle

Hod. (Breeder): ABAELARDO

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) O V/9


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik