"E" AZARIN

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 25.05.2020

"E" AZARIN

2015-12-26 (5/2)

Siprex Didrik

Boxing Helena's Epos Ena Nevedith Eefa Empra Nevedith Justa Jesta
Nuts in May of Nevedith
Boxing Helena's Art Groupie Nevedith Justa Jesta
Boxing Helena's Yman
Siprex Siri Adagio Spending My Time With You Fennaur Delacroix
Flic Flac Kiss Of Love
Siprex Maja Twyborn Take A Bow
Siprex Emilie
Azarin Cayo Coco

Azarin Buttermilk Muffin Tylko Ty Viking's Pride Wolf Tone Viking
Barnesmore Hocus Pocus
Marion Herbu Wąsal Boxing Helena's B Bokamaro
Meradith Nie Tylko Ładna
Airy Elf's Diva at Azarin Gelos Circus Magicus Softouch Wild Eagle
Unica Circus Magicus
Airy Elf's Athena Boxing Helena's Art n' Icon
Bokamaro British Isles

Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Białorusi (BLR CH)
Champion Estonii (EST CH)
Champion Litwy (LTU CH)
Champion Macedonii (MKD CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion Rosji (RKF CH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Grand Champion Rumunii (ROU GCH)
Champion Serbii (SRB CH)
Grand Champion Serbii (SRB GCH)
Champion Ukrainy (UKR CH)
Champion Węgier (HUN CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

v-ce Mistrz Polski 2017 (LC POL v-ce Master)
licencja coursingowa - sprinter (LC licence - National Class)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2015-12-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): AZARIN

Wł. (Owner): Radzanów POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) CH V1/1, CWC
2018-09-15 Wawrzkowizna CWC Grzegorz Weron (POL) CH V1/1, CWC
2018-08-19 Białystok CACIB Christian Stefanescu (ROU) O VG1/1
2018-08-18 Białystok CWC Anna Rożniatowska (POL) CH V1/1, CWC, NDP, BOS
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) CH nieobecny
2018-06-24 Szczytno CWC Maciej Lipiec (POL) CH nieobecny
2018-06-03 Gostynin CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) CH V1/1, CWC
2018-03-11 Choceń CWC Elżbieta Augustyniak (POL) CH V1/1, CWC

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-12-02 Budapeszt HUNCACIB Lisbet Utke Ramsing (DNK) CH V1, CAC
nowy Champion Węgier
2018-12-01 Budapeszt Champion of Champions HUN Miklós Levente (HUN) CH V2/2
2018-10-21 Komarom HUNCACIB Gyorgy Teisics (HUN) O VG3/3
2018-10-20 Komarom HUNCACIB Anne MacDonald (GBR) O V3/3
2018-10-08 Lwów UKRCACIB Tamara Sarmont (BLR) O V1, CAC, res.CACIB
2018-10-07 Lwów UKRCACIB Igor Selimowić (HRV) O V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
nowy Champion Międzynarodowy
nowy Champion Ukrainy
2018-09-08 Mińsk Winner 2018 BLRCACIB Galina Strelkova (BLR) O V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Białorusi
2018-08-03 Druskienniki LTUCACIB Ilona Aleknaviciene (LTU) O V3/3
2018-08-03 Druskienniki LTUCACIB Viachaslan Viarbitski (BLR) O V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Litwy
2018-08-03 Druskienniki LTUCACIB Zvi Kupfeberg (ISR) O V2/3
2018-07-21 Debreczyn HUNCACIB Simu Calin (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BM, BOS
2018-07-21 Debreczyn HUNCAC Paróczi Pál (HUN) CH V1, CAC, BM, BOS
2018-05-26 Moletai LTUCACIB Galyna Kalinichenko (UKR) CH V/6
2018-05-19 Kaliningrad RUSCAC Olga Kojevnikova (BLR) CH V1, CAC, BM, BOS
nowy Champion Rosji
2018-03-25 Vrsać SRBCACIB R. Cekić (SRB) CH V1, CAC, CACIB, BOS
nowy Grand Champion Serbii
2018-03-24 Bogatić SRBCACIB N. Subratović (SRB) CH V1/2, CAC, CACIB, BOB, 3 BOG
nowy Champion Serbii
2018-03-18 Ryga LVACACIB C. Gil Polo (ESP) O V2/3
2018-03-17 Ryga LVACACIB J. Matejcic (HRV) CH V4/4
2018-02-11 Cluj Napoca ROUCACIB P. Muntean (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BM, BOB
nowy Champion Rumunii i Grand Champion Rumunii
2018-02-11 Cluj Napoca ROUCAC A. Giura (ROU) CH V1, CAC, BM, BOB
2018-02-10 Cluj Napoca ROUCACIB B. Chapiro (FRA) CH VG1
2018-02-10 Cluj Napoca ROUCAC J. Mijatović (HRV) CH V1, CAC, BM, BOB
2018-02-03 Valga ESTCAC M. Shiboleth (ISR) CH V1, CAC, BM, BOS
nowy Champion Estonii
2018-01-28 Kowno LTUCACIB J.F. Vanaken (BEL) O V3/3
2018-01-27 Kowno LTUCACIB S. Ishimaru (JPN) O V2/3
2017-12-10 Skopje MKDCACIB M. Aleksowski (MKD) P V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
nowy Champion Macedonii
2017-12-09 Skopje MKDCACIB A. Uke (TUR) P V1, CAC, CACIB, BOB, BOG
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) O V3/4
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) O V2/3
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) O V3/4
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) O V1/5, CWC
nowy Champion Polski
2017-09-24 Osijek HRVCACIB D. Reicher (HRV) P V1, CAC
2017-09-23 Osijek HRVCACIB B. Novak (SVN) P VG1
2017-09-03 WłocławekCWC A. Szulc (POL) P V1/2, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
2017-08-26 PłockCWC M. Lipiec (POL) P V1/1, CWC
2017-08-19 BiałystokCACIB T. Kuszyk (POL) P V1/1, CWC, res.CACIB
2017-08-13 ZakopaneCACIB A. Brabletz (POL) P V2/2, res.CACIB
2017-07-22 Debreczyn HUNCACIB D. Witkowska (POL) P V1, CAC, CACIB, BM, BOS
2017-07-22 Debreczyn HUNCAC I. Orcsik (SRB) P V1, CAC, BM, BOS
2017-07-02 SzczytnoCWC M. Mikuliene (LTU) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2017-05-21 AntoninekCWC A. Ostrowski (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior
nowy Młodzieżowy Champion Polski
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) M V/7
2017-05-07 RybnikCWC G. Weron (POL) P V1/1, CWC
2017-05-01 Dobre MiastoCWC M. Supronowicz (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOB
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) P V1/1, CWC
2017-03-17 KatowiceCACIB E. Pyrchała (POL) M VG/6
2017-03-05 DrzonkówCACIB T. Kuszyk (POL) M V4/6
2017-02-12 BydgoszczCWC K. Horak (CZE) M V2/2
2017-02-11 BydgoszczCWC M. Kościańska (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2017-02-05 BrodnicaCWC S. Slukin (UKR) M V1/2, Zw.Mł.
2017-01-22 LubinCWC J. Opara (POL) M V2/3
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M VG/7
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) M V/7
2016-10-16 ChoceńCWC M. Supronowicz (POL) M V2/2
2016-10-02 BydgoszczCWC myśliwskich L. Siejkowski (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2016-08-27 GostyninCWC M. Olejnik (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-08-14 ToruńCWC A. Waszkowski (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) SZ WO2/2
2016-07-03 SzczytnoCWC K. Opara (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-05-29 GostyninCWC E. Stolarska (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2016-05-01 Dobre MiastoCWC T. Kuszyk (POL) MSZ WO1, BOB Minor Puppy

COURSINGI / COURSING
2019-05-04 Orzechówko Grand Prix Pomorza i Kujaw CCWC miejsce 9/12
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 6/11
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 13/15
2018-09-16 Kąck Jesienne Grand Prix miejsce 5/11
2018-09-01 varžybos “Lithuanian sprinter 2018" LTU miejsce 5/10, CQL
2018-08- CACIL Swornegacie Mistrzostwa Polski miejsce 12/20
2018-06-22/24 ME Nørresundby DNK miejsce 19/44
2018-05-20 Grand Prix Warszawy CACIL miejsce 6/11
2018-05-01 Puchar Prezydenta Jeleniej Góry Rybnica miejsce 3/7
2017-10-01 Puchar Mazowsza miejsce 4/6
2017-08-27 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 2/15, res.CCWC, v-ce Mistrz Polski

licencja coursingowa (LC licence)



ur. (d.o.b.): 2015-12-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): AZARIN

Wł. (Owner): Helsinki FIN

Potomstwo (Progeny):

-



ur. (d.o.b.): 2015-12-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): AZARIN

Wł. (Owner): Radzymin POL

Potomstwo (Progeny):

-


7 tygodni



ur. (d.o.b.): 2015-12-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): AZARIN

Wł. (Owner): Rejowiec POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) O V3/4

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-03-11 JarosławCWC L. Salamon (POL) M V2/2
2017-02-26 LublinCWC T. Kuszyk (POL) M V2/3
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) M V (spóźniony)
2016-12-11 LublinCACIB E. Haapaniemi (FIN) M VG2/3

Grand Champion Polski (POL GCH)
Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Zwycięzca Klubu 2018 (POL Club W)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2015-12-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): AZARIN

Wł. (Owner): Konstancin-Jeziorna POL - AZARIN

Potomstwo (Progeny):

"P" Aga-Rena 2019
"A" Pastelove 2018
"A" Axabell 2018 CZE
"E" Celesial 2017 SVN
"G" Azarin 2017

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-15 Stara Miłosna CWC Stefan Sinko (SVN) CH V1/1, CWC, NDP, BOS
2019-07-20 Konopiska CWC Leszek Salamon (POL) CH nieobecny
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) CH V1/3, CWC, CACIB, CQ 2020, NDP, new POL GCH
2019-03-23 Piaseczno CWC Unto Timonen (FIN) CH V3/3
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) CH V1/2, CWC
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) CH nieobecny
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) CH V/21
2018-08-19 Białystok CACIB Christian Stefanescu (ROU) CH V1/2, CWC, CACIB, NDP, BOS
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) O V1/4, CWC
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) O V1/10, CWC, Zw.Klubu 2018, NDP, BOS, new POL CH
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) O V2/2
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V2/4, res.CACIB
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) O V1/2

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-10 Nowy Dwór MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) O V1/3, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) P V2/5
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) P V2/3
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) O V2/5
2017-10-22 PoznańCACIB H. Woźna-Gil (POL) P V4/5
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) P V3/4
2017-09-16 ŁódźCWC myśliwskich B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) P V1/3, CWC, NDP, BOB, 4 BOG
2017-09-10 WarszawaCWC M. Kozber (POL) P V1/1, CWC
2017-09-02 ChorzówCWC E. Engh (NOR) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2017-06-18 KrakówCACIB G. Jipping (NLD) P V2/2, Res.CACIB
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) P V3/5
2016-12-11 LublinCACIB E. Haapaniemi (FIN) M V1/3, Zw.Mł.
2016-12-04 LegionowoCWC E. Stolarska (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2016-11-13 KielceCACIB T. Hehir (IRL) M V1/1, Zw.Mł.
2016-11-12 KielceCACIB H. Stockmari (FIN) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M V3/7
2016-10-16 ChoceńCWC M. Supronowicz (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, BIS Junior, 2 BOG
2016-09-11 WarszawaCWC A. Rożniatowska (POL) SZ WO1/3
2016-07-24 KonopiskaKLUB B. Fritz (DEU) SZ WO2/3
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) SZ WO1/2, BOB Puppy
2016-05-14 ŁódźCACIB M. Borges (PRT) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy



ur. (d.o.b.): 2015-12-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): AZARIN

Wł. (Owner): Gdańsk POL - CHARTOWNIA

Potomstwo (Progeny):


WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) P V4/4
2017-08-06 SopotCACIB C. Stefanescu (ROU) P V4/5
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) P V3/6
2017-07-16 GdyniaCWC B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) P V1/2, CWC
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) M V2/2
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M V/9
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) M V/8
2016-10-02 SłupskCWC W. Misterka-Kluska (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2016-08-21 SopotCACIB T. Kuszyk (POL) SZ WO1/3, BOB Puppy
2016-08-14 ToruńCWC A. Waszkowski (POL) SZ WO1/1
2016-07-31 ChojniceCWC M. Lipiec (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy



ur. (d.o.b.): 2015-12-26

zm. (d.o.d.): 2017-10-05

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): AZARIN

Wł. (Owner): Karlskrona SWE - EIKJHOR

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik