"A" BRODWINEK

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 13.02.2020

"A" BRODWINEK

2015-04-19 (4/1)

Irish Racer Brodwinek

Balifail Aretino Gryphon van de Spaarnemeute Binkie van de Spaarnemeute
Cat van de Spaarnemeute
Fly Over of Champ`s Runners Batman Supersonic
Athene of Champ`s Runners
Gloria Victis Brodwinek Federico Brodwinek Faithful Prince Aviaticus
Dona Esmeralda Aviaticus
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel
Daylight Supersonic
Hawana for Aviaticus Brodwinek

Blackbird de la Mouche Noire Mac-Arthur de Sheherazad Hors la Loi
Fizzy Stream de Pic Ardent
Victoria of Gasfirst Nyaki
Talmi of Gasfirst
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel Go-Tico van het Loechtje
Angel
Daylight Supersonic Gino Lamborghini de la Licorne d'Argent
Wicki z Olomouckych Rovin

 



ur. (d.o.b.): 2015-04-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

licencja coursingowa (LC licence)



ur. (d.o.b.): 2015-04-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe / blue fawn

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2020 / Polish dog shows 2020
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) O V3/4

COURSINGI
2019-04-06 Koszęcin CACIL miejsce 23/25

Champion Polski (POL CH)

licencja coursingowa (LC licence)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2015-04-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) U V1/3, CWC
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) U V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) U V1/1, CWC

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-07-08 WarszawaCACIB E. Stolarska (POL) O V3/6
2017-05-21 RzeszówCACIB D. Witkowska (POL) O V2/2
2017-02-11 BydgoszczCWC M. Kościańska (POL) P V1/1, CWC
2016-12-04 LegionowoCWC E. Stolarska (POL) P V1/1, CWC, NDP
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) M V2/2

COURSINGI
2019-04-06 Koszęcin CACIL miejsce 19/25
2016-08-28 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 2/20, res.CCWC, res.CACIL

 

licencja coursingowa (LC licence)



ur. (d.o.b.): 2015-04-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

COURSINGI / COURSING
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 10/10
2016-08-28 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 20/20

 

licencja coursingowa (LC licence)



ur. (d.o.b.): 2015-04-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

COURSINGI / COURSING
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 6/16


do strony hodowli

do góry





































Copyright: Katarzyna Matusik