"N" BRODWINEK

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 16.06.2020

"N" BRODWINEK

2014-09-09 (7/2)

Benjamin Yellow Treatures Faethon Ayort Back Ascot Plum Brandy Ricardo
Asta Fort Portal
Bosorka Svokra Obrazky Karpat Eldorado de la Fulminante
Axana pri Breze
Afrodita Schmidt Ahorn z Olomouckych Rovin Pattecash el Kahal
Melissa z Olomouckych Rovin
Afrodita Schneider Coral Fort Portal
Florida z Hedvabi
Hossa Brodwinek

Blackbird de la Mouche Noire Mac-Arthur de Sheherazad Hors la Loi
Fizzy Stream de Pic Ardent
Victoria of Gasfirst Nyaki
Talmi of Gasfirst
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel Go-Tico van het Loechtje
Angel
Daylight Supersonic Gino Lamborghini de la Licorne d'Argent
Wicki z Olomouckych Rovin

 



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z białymi znaczeniami / red with white markings

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Malbork POL

Potomstwo (Progeny):

-

licencja coursingowa (LC licence)
licencja wyścigowa (racing licence)
certyfikat użytkowości (WCC)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne / black

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Połchowo POL - GALGOS AVALON

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-08 Kołobrzeg CWC Maciej Lipiec (POL) U V1/1
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) U VG1/1
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) U VG1/1
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) U VG2/2
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) O G/10
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) O VG4/4

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-06-25 KołobrzegCACIB J. Vasco Pocas (PRT) O G/3
2017-06-11 SzczecinCWC H. Woźna-Gil (POL) O V1/1
2017-06-10 SzczecinCWC B. Horbatowska (POL) O V1/1, CWC, NDP, BOS
2017-03-05 DrzonkówCACIB T. Kuszyk (POL) O VG3/4
2017-02-05 BrodnicaCWC S. Slukin (UKR) P VG2/2
2016-09-24 WrocławCACIB K. Opara (POL) O V3/3

COURSINGI / COURSING
2019-04-06 Koszęcin CACIL miejsce 12/25
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 6/10
2016-08-28 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 11/20

wystawowy Champion Polski (POL CH)

Zwycięzca Pucharu Polski Północnej 2016 (LC North POL Cup W)
Zwycięzca Grand Prix Polski 2016 (racing POL GP W)
licencja coursingowa (LC licence)
licencja wyścigowa (racing licence)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude / red

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Nowy Dwór Wejherowski POL - BRODWINEK

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) U V1/1, CWC, new POL CH
2019-04-13 Grudziądz CWC Tomasz Kuszyk (POL) U V1/1, CWC

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2016-08-21 SopotCACIB T. Kuszyk (POL) O V2/3
2016-02-14 BydgoszczCWC D. Paunovic (SRB) O V2
2016-01-10 GdyniaCWC A. Szutkiewicz (POL) O V1, CWC

COURSINGI
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 1/10, CCWC, CACIL, Zw.Pucharu Polski Północnej
2016-08-28 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 13/20
2016-05-01 CACIL Moszna miejsce 2/13, res.CCWC, res.CACIL

WYŚCIGI / RACING
2016-05-14 CACIL Grand Prix Polski Bytom miejsce 1, CACIL, CCWC

 



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude / red

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

licencja coursingowa (LC licence)



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude / red

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

COURSINGI
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 2/7, res.CCWC
2016-08-28 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 5/13

Champion Polski (POL CH)

licencja corusingowa (LC licence)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe / fawn

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Poznań POL - ANTERIS

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-05-21 AntoninekCWC A. Ostrowski (POL) O V1/1, CWC
2016-05-29 LesznoCACIB G. Weron (POL) P V1/2, CWC, res.CACIB
2016-05-21 AntoninekCWC myśliwskich T. Chwalny (POL) P V1/1, CWC
2016-05-14 ŁódźCACIB M. Borges (PRT) P V3/4
2016-04-17 InowrocławCWC M. Kozber (POL) P V1, CWC, NDP, BOS
2015-11-08 PoznańCACIB J. Opara (POL) M V2
2015-11-07 PoznańCACIB T. Chwalny (POL) M V2
2015-08-23 SopotCACIB A. Kammerschid-Lammers (DEU) M V2
2015-06-28 SzczecinCACIB T. Urek (SVN) M V2
2015-05-30 LesznoCACIB E. Augustyniak (POL) SZ WO1, BOB Puppy
2015-04-19 InowrocławCWC M. Kościańska (POL) SZ WO1, BOB Puppy

COURSINGI
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 2/10, res.CCWC, res.CACIL
2016-08-28 CACIL Swornegacie Mistrzostwa Polski miejsce 7/20
2016-07-02 CACIL Mistrzostwa Poznania Mechlin miejsce 2/15, res.CCWC, res.CACIL

Champion Polski (POL CH)

Mistrz Polski Long Distance 2019 (frisbee)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarno-białe / black and white

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-04-21 Grudziądz CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) O VG2/2
2018-04-21 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) O V1/1, CWC (nowy Champion Polski)
2018-01-13 Brodnica CWC Grzegorz Weron (POL) O nieobecny
2018-01-07 Gdynia CWC Małgorzata Lorenc (POL) O VG2/2

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-07-16 GdyniaCWC B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V4/4
2017-04-29 GrudziądzCWC A. Ostrowski (POL) O VG1/1
2017-02-11 BydgoszczCWC M. Kościańska (POL) O VG1/1
2016-08-21 SopotCACIB T. Kuszyk (POL) P V1/1, CWC
2016-07-31 ChojniceCWC M. Lipiec (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS

INNE
2019-06-22/23 Dog Games Summer Mistrzostwa Polski Long Distance (frisbee) miejsce 1, Mistrz Polski Long Distance 2019
2019-06-22/23 Dog Games Summer Mistrzostwa Polski Time Warp lvl1 (frisbee) miejsce 3/50
2019-06-1/2 UpDog Challenge Wrocław, Freestyle lvl1 (frisbee) miejsce 19/34
2019-06-1/2 UpDog Challenge Wrocław, Time Warp lvl1 (frisbee) miejsce 6/76
2019-06-1/2 UpDog Challenge Wrocław, ThrowNGo lvl1 (frisbee) miejsce 1/130
2019-05-11/12 UpDog Challenge Poznań, ThrowNGo lvl2 (frisbee) miejsce 2/51
2019-05-11/12 UpDog Challenge Poznań, ThrowNGo lvl1 (frisbee) miejsce 8/124
2019-05-11/12 UpDog Challenge Poznań, Time Warp lvl1 (frisbee) miejsce 2/59
2018-07-21/22 UpDog Challenge Gdynia, Freestyle lvl1 (frisbee) miejsce 10/19
2018-07-21/22 UpDog Challenge Gdynia, ThrowNGo Masters (frisbee) miejsce 1
2018-07-21/22 UpDog Challenge Gdynia, ThrowNGo lvl2 (frisbee) miejsce 1/44
2018-07-21/22 UpDog Challenge Gdynia, ThrowNGo lvl1 (frisbee) miejsce 3/90
2017-08-5/6 UpDog Challenge Gdynia, ThrowNGo lvl1 (frisbee) miejsce 8/96
2017-08-5/6 UpDog Challenge Gdynia, ThrowNgo lvl2 (frisbee) miejsce 3/44
2017-08-5/6 UpDog Challenge Gdynia, FarOut (frisbee) miejsce 4/31
2016-09-03 UpDog Challenge Warszawa, ThrowNGo (frisbee) miejsce 4/70
2016-07-23/24 UpDog Challenge ThrowNGo (frisbee) miejsce 13/61
2015 Dog Games Fall - Dog Dartbee (dywizja 3) miejsce 4
2015 Dog Games Fall - Time Trial (dywizja 2) miejsce 4
2015 Dog Games Fall - SpeedWay (dywizja C) miejsce 1

 



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne / black

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

Champion Polski (POL CH)

LC zwycięzca Pucharu Polski Północnej 2016 (LC North POL Cup W)
LC zwycięzca CHARTcorowej Majówki 2016
licencja coursingowa (LC licence)
licencja wyścigowa (racing licence)
certyfikat użytkowości (WCC)



ur. (d.o.b.): 2014-09-09

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne z białymi znaczeniami / black with white markings

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Nowy Dwór Wejherowski POL - BRODWINEK

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-12-15 Lublin CACIB Stelios Makaritis (GRC) U V1/1, CWC, new POL CH
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) O VG4/5

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) O V4/5
2017-07-30 ChojniceCWC M. Szmurło (POL) O V1/1, CWC
2016-10-02 SłupskCWC W. Misterka-Kluska (POL) O V1/1, CWC, NDS, BOB

COURSINGI
2016-09-10 CACIL Puchar Polski Północnej Przywidz miejsce 1/16, CCWC, CACIL, Zw.Pucharu Polski Północnej
2016-08-28 CACIL Mistrzostwa Polski Swornegacie miejsce 2/19, res.CCWC, res.CACIL
2016-05-01 CACIL Moszna miejsce 1/15, CCWC, CACIL

WYŚCIGI / RACING
2016-05-14 CACIL Grand Prix Polski Bytom miejsce 5


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik