"R" BRODWINEK

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 20.02.2020

"R" BRODWINEK

2017-04-27 (3/3)

Fierce Fireball Blaze Gordon Isis Wind Bokamaro Glastonbury
Oldkins Brass Band
Only One Moment In Time For Bokamaro Ypsylon
Carmen Isis Wind Nikandr z Olomouckych Rovin
Rosemary z Hedvabi
Csukaseri Zsivany Dina Silveri Sho s Jantarnogo Morya Cobyco Center Piece
Pozhar v Kremle Lazurny Bereg
Tisza-parti Szelvesz Huncut Tutor Brandy
Lukahazy-Tornado Ozike
Isis Brodwinek

Balifail Aretino Gryphon van de Spaarnemeute Binkie van de Spaarnemeute
Cat van de Spaarnemeute
Fly Over of Champ`s Runners Batman Supersonic
Athene of Champ`s Runners
Gloria Victis Brodwinek Federico Brodwinek Faithful Prince Aviaticus
Dona Esmeralda Aviaticus
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel
Daylight Supersonic

Champion Polski (POL CH)

certyfikat użytkowości (WCC)
licencja coursingowa (LC licence)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2017-04-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe / blue fawn

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Gdynia POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2020 / Polish dog shows 2020
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) U V1/1, CWC, new POL CH

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) O ...
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) O V2/2
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) P V2/2
2019-02-16 Bydgoszcz CWC Vladimir Piskay (SVK) P V2/2
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) P V1/1, CWC

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) P V1/3, CWC, CACIB, NDP
2018-05-20 Twardy Dół CWC Natasa Davidovic (SRB) M V2/2
2018-01-07 Gdynia CWC Małgorzata Lorenc (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy

COURSINGI
2019-05-04 Orzechówko Grand Prix Pomorza i Kujaw CCWC miejsce 3/10
2018-09-09 Puchar Polski Północnej Przywidz CCWC miejsce 3/8
2018-08-26 Mistrzostwa Polski Swornegacie CACIL miejsce 8/20

Champion Rosji (RUS CH)
Młodzieżowy Champion Rosji (RUS JCH)

Coursingowy Champion Rosji (RKF LCCH)



ur. (d.o.b.): 2017-04-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): RUS

Potomstwo (Progeny):

-

COURSINGI
2019 Rybnica CACIL miejsce 1, CACIL
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 3/25

WYŚCIGI
2019 Ekaterinburg RUS miejsce 1, CACIL

Polish Lure Coursing Cup Winner 2019
Zwycięzca Grand Prix Polski Zachodniej 2019 (LC West POL GP W 2019)
Champion Beauty and Performance Kolin (CZ) 2019
Zwycięzca Łotwy 2019 (LVA Winner)
Berliner Dreikampf Winner 2019
Mistrz Śląska 2019 (LC Silesian Champion)
licencja - sprinter (licence - National Class)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2017-04-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Banino POL - RUSHMANIAC

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) O V2/5

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-10-07 Bydgoszcz CWC Leszek Siejkowski (POL) O V2/2
2018-09-02 Słupsk CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) O V1/1, CWC
2018-09-01 Słupsk CWC Marta Kościańska (POL) O V1/1, CWC
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) P VG3/3
2018-08-04 Sopot CACIB Elżbieta Augustyniak (POL) P V2/3
2018-05-20 Twardy Dół CWC Natasa Davidovic (SRB) M V1/2, Zw.Mł., BOS
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V/6

COURSINGI
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 1/11, CCWC, Zwycięzca GP Polski Zachodniej
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 1/15, CCWC, Mistrz Śląska

Zwycięzca Pucharu Polski Północnej (LC North POL Cup W)
licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2017-04-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne / black

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-04 Zakopane CACIB Gerard Jipping (NLD) O VG2/2
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) O VG/8
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) P V/5
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) O VG3/3

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V4/6
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) P G/10
2018-10-11 Nadarzyn CWC Iveta Vojtekova (SVK) P G/4
2018-10-06 Spała CWC Tomasz Wolańczyk (POL) P V3/3
2018-09-09 Warszawa CWC Tomasz Wolańczyk (POL) P V3/4
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) P V4/6
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) M V/9
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) M VG/22
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V4/6
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) M V/10

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-10 Nowy Dwór MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) SZ ...
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) SZ OB/6
2017-09-10 WarszawaCWC M. Kozber (POL) MSZ WO1/2

COURSINGI
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 7/12
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 6/34
2018 CE LC Derby miejsce 3
2018 Puchar Polski Północnej miejsce 1, Zwycięzca Pucharu Polski Północnej

Niderlandzki LC Champion 2019 (NLD LCCH)
Belgijski Zwycięzca LC Cup 2019 (BEL LC Cup W)



ur. (d.o.b.): 2017-04-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude / red

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Fijnaart NLD - VAN SCALINDJO

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-02-11 Keurmeester NLDklub G. Decruy (BEL) M VG4/5

COURSINGI
2019 Nederlands Kampioenschap Coursing miejsce 1/9
2018 CACIL Herfstcoursing Ronostrand 2018 miejsce 1/34

PL LCCW 2019 - Polish Lure Coursing Cup Winner 2019
Mistrz Śląska 2019 (LC Silesian Master)
Zwycięzca Pucharu Karkonoszy 2019 (Karkonosze Cup W)
Zwycięzca Jesiennego GP 2019 (LC Autumn GP W)
licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2017-04-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne / black

Hod. (Breeder): BRODWINEK

Wł. (Owner): Bytom POL - WODNE OCZKO & RUSHMANIAC

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-11-17 Zakrzów CWC Piotr Król (POL) O ...
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) O VG/8

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) M V/7
2018-01-28 Sosnowiec CWC Maria Zasada (POL) M V3/6

COURSINGI
2019 Kąck Jesienne Grand Prix CCWC miejsce 1, Zwycięzca Jesiennego Grand Prix
2019 Puchar Karkonoszy CACIL miejsce 1, Zwycięzca Pucharu Karkonoszy
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 1/34, CCWC, Mistrz Śląska


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik