"Cavalli" Dew

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 19.06.2020

"CAVALLI" DEW

2017-09-07 (3/4)

Skyborne Touched By An Angel

Aberdeen Remarkable In Paris Surrey Hill's Golden Boy Chelsea Chalcedony
Diablesse Surrey Hill Say Yaha
Aberdeen's Marking Time Sporting Fields Tori at Fermanagh
Aberdeen On Mark N Sport Fld
Play A While A Room With A View Play A While Whitstable Bay Ale Ronndal Zinedine Zidane
Leyenda Miyabi Oh So Sexy
Play A While Lady Orlando Adagio Ta Moko
Play A While Mymlan
Rivarco Carnival Samba

Adagio Crowdstopper Play A While Nokia ForgetMeNot Flying Star
Play A While Late Red Autumnhop Ale
Adagio Captured Sunshine Adagio Love Supreme
Pencloe For Sure at FlicFlac
Rivarco Arwen Dumbriton Casting Stone Khabaray Single Malt at Dumbriton
Dumbriton Rainon
Rivarco Gazelle Jake du Manoir de la Grenouillere
Wenrick's Rave N'Sportingfields

 



ur. (d.o.b.): 2017-09-07

zm. (d.o.d.): 2018-08-01

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): SWE

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-09-07

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-22 Wawrzkowizna CWC Stefica Lazic (SRB) O V3/3
2019-06-15 Łąck CWC Maciej Lipiec (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2019-06-08 Bytom CACIB Bruno Nodalli (ITA) P V2/4
2019-06-02 Kalisz CWC Anna Rożniatowska (POL) P ...
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) P VG4/6
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) M nieobecny
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) M nieobecny
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) M V3/3
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) M VG/15
2018-09-15 Wawrzkowizna CWC Grzegorz Weron (POL) M ...2/3
2018-08-25 Gostynin CWC Leszek Siejkowski (POL) M nieobecny
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) M V4/5
2018-07-07 Piotrków Trybunalski CWC Mirosław Olejnik (POL) M V1/6, Zw.Mł.
2018-06-03 Gostynin CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) SZ ...
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) SZ WO3/4
2018-04-22 Inowrocław CWC Adam Ostrowski (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) SZ ...
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) SZ WO2/4
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) MSZ WO3/3

 



ur. (d.o.b.): 2017-09-07

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białym / fawn brindle and white

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-09-07

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowo-białe / fawn and white

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Gdynia POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-07-08 Gdynia CWC Morag Connolly (IRL) M V1/3, Zw.Mł.

 



ur. (d.o.b.): 2017-09-07

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): DEU

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2017-09-07

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Piotrków Trybunalski POL - Z FULAROWEJ KLIKI

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-25 Sosnowiec CWC Janusz Opara (POL) CH V3/3
2020-01-11 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) CH V1/2, CWC
2020-01-11 Brodnica CWC Karel Horak (CZE) CH V1/2, CWC, NDS, BOB, 2 BIS
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) CH V1/1, CWC
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) CH V1/5, CWC
2019-11-17 Zakrzów CWC Piotr Król (POL) CH V1/1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG
2019-10-19 Piotrków Tryb. CWC Piotr Król (POL) O V1/1, CWC
2019-10-06 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Zeljka Fon Zidar (SVN) O V1/1, CWC
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) O V2/6
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) O V2/13
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) P V2/3
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) O V/6
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) P V1/3, CWC, new POL CH
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) P V1/6, CWC
2019-07-20 Konopiska CWC Leszek Salamon (POL) P V2/4
2019-06-16 Włocławek CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V1/1, CWC
2019-06-15 Łąck CWC Maciej Lipiec (POL) P V2/2
2019-06-02 Kalisz CWC Anna Rożniatowska (POL) P V1/2, CWC
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) P V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOS
2019-03-23 Piaseczno CWC Unto Timonen (FIN) P V2/5
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) P V1/3, CWC, NDS, BOS
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) P V2/5
2019-02-03 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V1/2, CWC
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) P V3/5
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) P V3/5
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V2/6
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) M V2/4
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) M VG/18
2018-10-06 Spała CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V1/3, Zw.Mł., new POL JCH
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) M V4/8
2018-09-15 Wawrzkowizna CWC Grzegorz Weron (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2018-08-26 Radom CWC Piotr Król (POL) M V2/3
2018-08-19 Legnickie Pole CWC Mirosław Olejnik (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2018-08-12 Toruń CWC Maciej Lipiec (POL) M
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) M V3/4
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) M V3/5
2018-07-21 Konopiska CWC Andrzej Brabletz (POL) M V3/3
2018-06-10 Bytom CWC Darko Drobnjak (SRB) M ...
2018-06-09 Bytom CWC Grzegorz Weron (POL) M V3/5
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) SZ WO2/3
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) SZ WO1/7, BOB Puppy, 3 BIS Puppy
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) SZ WO3/4
2018-04-29 Opole CACIB Michael G. Hill (CAN) SZ nieobecna
2018-04-22 Inowrocław CWC Adam Ostrowski (POL) SZ WO1/1
2018-04-21 Grudziądz CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2018-04-21 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) SZ WO/8
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) MSZ nieobecna
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) MSZ WO2/4
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
2018-01-13 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2018-01-13 Brodnica CWC Grzegorz Weron (POL) MSZ WO2/2

 



ur. (d.o.b.): 2017-09-07

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w płowe pręgowane łaty / white and fawn brindle

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik