"Rainbow" Dew

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 09.05.2020

"RAINBOW" DEW

2018-05-28 (4/3)

Adagio Sun Ray

Lancar Dream Dazzling Flash Courtborne Don't Be Cruel Softouch Little Big Man
Seregon Arwen at Courtborne
Amber Sand Lancar Keyzer Suna Regens Blossoms Keyzer
Atlanta Airamar
Adagio Captured Sunshine Adagio Love Supreme Carry On Pastrami
Flic Flac Kiss Of Love
Pencloe For Sure at FlicFlac Millwold Gold Dust to Exhurst
FlicFlac Kiss Of Gold at Pencloe
Nirse Your Love

Tylko Ty Rodrigo Borgia Reggae Lazarus Paris Panther
Love Me Tender Lazarus
Barnesmore Hocus Pocus Barnesmore War Pony
Barnesmore Black Orchid
Whiteheads All Of My Heart Sol Y Sombra Jour de Soleil Sol Y Sombra Scandale a la Cour
Sol Y Sombra Promenade Sentimentale
Bokamaro Magic Touch Bokamaro Big Ben
Anahita Arva's Gluck Hallucination

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-28

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-28

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rudo-płowe z białymi znaczeniami / red fawn with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-28

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne z białymi znaczeniami / blue with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Szczecin POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-28

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarno-białe / black and white

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-28

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): czarne z białymi znaczeniami / black with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Zwycięzca Polski 2019 (POL W)



ur. (d.o.b.): 2018-05-28

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne z białymi znaczeniami / blue with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Żakowice POL - DEW

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) P V1/6, CWC, CACIB, Zw.POL, NDS, BOB, 4 BOG
2019-10-20 Piotrków Tryb. CWC Mirosław Olejnik (POL) P V1/1, CWC, NDS
2019-10-19 Piotrków Tryb. CWC Piotr Król (POL) P V1/1, CWC, NDS
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) P V2/6
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) P VG3/4
2019-06-08 Bytom CACIB Bruno Nodalli (ITA) M V1/6, Zw.Mł., new POL JCH
2019-05-01 Dobre Miasto CWC Grzegorz Weron (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB 2 BOG

 



ur. (d.o.b.): 2018-05-28

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DEW

Wł. (Owner): Piotrków Trybunalski POL - Z FULAROWEJ KLIKI

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-26 Sosnowiec CWC Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) P V1/2, CWC
2020-01-11 Brodnica CWC Karel Horak (CZE) O V3/5
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) O V1/5, CWC, NDS, BOB, BOG
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) O ...
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) M V/9
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) M V/6
2019-10-06 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Zeljka Fon Zidar (SVN) P V1/1, CWC
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) M V2/7
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) M VG/8
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) M V3/4
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) M V2/8
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) M V/11
2019-06-16 Włocławek CWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2019-06-15 Łąck CWC Maciej Lipiec (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2019-06-02 Kalisz CWC Anna Rożniatowska (POL) M V1/4, Zw.Mł.
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) M VG/9
2019-03-23 Piaseczno CWC Unto Timonen (FIN) M V3/7
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V4/4
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) SZ WO/5
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) SZ WO4/5
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) SZ WO3/4
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) SZ WO2/4
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) MSZ WO2/3
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) MSZ WO1/1, Hope of Europe, BOB Minor Puppy
2018-10-06 Spała CWC Tomasz Wolańczyk (POL) MSZ WO2/2
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) MSZ WO4/5


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik