"B" DOGARIUM

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 25.05.2020

"B" DOGARIUM

2016-05-11 (2/4)

Sobers Lucifer

Whiprose Irish Coffee at Sobers Sobers Finnbar My Camelot Free Dream
Roulette Russe du Sac a Malices
Ariel Aris
Sophie
Sportingfield Primrose at Sobers Sporting Fields Live On Wenrick's Man About Town
Sporting Fields Right On
Mill Landing's Bahama Breeze Mill Landing's Tommy Bahama
Morshor's Ferrari
Tappinskis Rubi For Dogarium

Courtborne Angel Of Raphael Softouch Little Big Man Ronndal Zinedine Zidane
Softouch Peppar Peppar
Courtborne Eros Tu Sei Courtborne Ramazotti
Seregon Arwen at Courtborne
Tappinskis Friends Forever Carry On Diesel Dream Carry On Lonely-Hearts Racketeer
Carry On Ebony
Tappinskis Christmas Carol Per-Mo'bile Just Red
Per-Mo'bile Key To Your Heart

Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Bułgarii (BGR CH)
Champion Francji (FRA CH)
French National Shows Champion
Champion Mołdawii (MDA CH)
Champion Tiraspolu (Tiraspol CH)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2016-05-11

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DOGARIUM

Wł. (Owner): Bydgoszcz POL - DOGARIUM & FRA - DES PLAINES DES BRUYERES

Potomstwo (Progeny):

"P" des Plaines des Bruyères 2019 FRA
"P" des Carmauries 2019 FRA
"B" VIP Poppet 2018 CZE
"O" des Plaines des Bruyères 2018 FRA
"G" Naturatas 2017 DEU
"N" de L'Eden D'isawan 2017 FRA

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) O V/15
2018-10-07 Bydgoszcz CWC Leszek Siejkowski (POL) CH V1/1, CWC, NDP, BOS
2018-10-06 Spała CWC Tomasz Wolańczyk (POL) CH V1/1, CWC, NDP, BOS

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-19 Le MansCACS Magre (FRA) O V1, CACS, BOS
2017-10-08 Douai FRACACIB Spec B. Foss (NOR) P V1, res.CACS
2017-09-23 Pompadour FRASpec B. Bengston (USA) P V1, res.CACS
2017-09-03 SorgeSpec C. Materra (FRA) P V1, CACS, BOS
2017-08-13 Donaueschingen DEUSighthound Festival N. Rule-Steele (AUS) P V3/12
2017-08-12 Donaueschingen DEUSighthound Festival P. Coelho (PRT) P V/12
2017-07-09 Chateaubriant FRACACS J. Walsh (IRL) M V1/2, BOB Junior, BOG Junior, 2 BIS Junior
2017-05-14 Rennes FRACACIB A. Dumortier (FRA) M V2/4
2017-04-30 Vieure FRANationale d'Elevage H. Harling (SWE) M V2/16
2017-03-26 Angers FRACACIB Spec J. Bartusch (DEU) M V2/4
2017-02-05 Zaragoza ESPCACIB C. F. Renau (ESP) SZ VP 1/1, BOB Puppy
2016-12-11 Nantes FRACACIB Ch. Coppel (FRA) SZ VP 1/5, BOB Puppy, BOG Puppy
2016-12-10 Nantes FRACAC A. Bysturp (DNK) SZ VP 2/6
2016-10-22 Poitiers FRACACIB Ch. Coppel (FRA) B VP1/3, BOB Baby, 3 BIS Baby
2016-09-24 Pompadour FRASpec B. Barjot (FRA) B VP



ur. (d.o.b.): 2016-05-11

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DOGARIUM

Wł. (Owner): Katowice POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results

Champion Mołdawii (MDA CH)



ur. (d.o.b.): 2016-05-11

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DOGARIUM

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) O V/8
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V/5

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-08-26 PłockCWC M. Lipiec (POL) O V1/1, CWC
2017-08-15 ToruńCWC J. Grunt (POL) P V1/1, CWC
2017-07-08 WarszawaCACIB E. Stolarska (POL) M V/5
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) MSZ WO1/1
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) MSZ WO1/1
2016-10-08 SpałaCWC myśliwskich L. Salamon (POL) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy

Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Bałkan (Balkan CH)
Champion Bułgarii (BGR CH)
Champion Jugosławii (YU CH)
Champion Macedonii (MKD CH)
Champion Mołdawii (MDA CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Champion Serbii (SRB CH)
Champion Tiraspolu (Tiraspol CH)



ur. (d.o.b.): 2016-05-11

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DOGARIUM

Wł. (Owner): Bydgoszcz POL - DOGARIUM

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) O nieobecna
2018-08-04 Sopot CACIB Elżbieta Augustyniak (POL) O V1/3, CWC
nowy Champion Polski
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) O V2/2
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) CH nieobecna
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) CH nieobecna
2018-04-21 Grudziądz CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V2/5
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) O nieobecna

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) O V3/6
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) O V/6
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) P V2/4
2017-10-22 PoznańCACIB H. Woźna-Gil (POL) P V3/3
2017-10-01 InowrocławCWC myśliwskich M. Lorenc (POL) P V1/2, CWC, NDS, BOS
2017-09-03 WłocławekCWC A. Szulc (POL) O V1/2, CWC, NDS
2017-08-26 PłockCWC M. Lipiec (POL) P V1/2, CWC
2017-08-15 ToruńCWC J. Grunt (POL) O V2/3
2017-08-06 SopotCACIB C. Stefanescu (ROU) M V2/5
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) M V3/6
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) M V/10
2017-07-22 KonopiskaCACIB B. Piesik (DEU) M V/9
2017-06-25 KołobrzegCACIB J. Vasco Pocas (PRT) M V2/3
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) M V2/7
2017-04-30 InowrocławCWC B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2017-04-29 GrudziądzCWC A. Ostrowski (POL) M V2/4
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) M V/9
2017-03-19 WłocławekCWC L. Siejkowski (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
2017-03-05 DrzonkówCACIB T. Kuszyk (POL) M V3/6
2017-02-12 BydgoszczCWC K. Horak (CZE) M V2/2
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-10-16 ChoceńCWC M. Supronowicz (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2016-10-02 BydgoszczCWC myśliwskich L. Siejkowski (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy



ur. (d.o.b.): 2016-05-11

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DOGARIUM

Wł. (Owner): CHE - DE LA BELLE FOULEE

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results



ur. (d.o.b.): 2016-05-11

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): DOGARIUM

Wł. (Owner): NOR - WORKINGLAND

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik