"E" Foxpolis

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 05.02.2020

"E" FOXPOLIS

2018-11-26 (5/4)

Watergate of Gentle Mind

Whipcat Fire Island at Courthill Lorricbrook Bandleader Sporting Fields Jazz Fest
Nevedith Justa Jigsaw
Courthill Cafe Society Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Courthill Country Affair at Selinko
X-Libris of Gentle Mind Sol Y Sombra Jour de Soleil Sol Y Sombra Scandale à la Cour
Sol Y Sombra Promenade Sentimentale
Funny Girl of Gentle Mind Whipcat Fire Island at Courthill
Whipcat Blue Velvet at Gentle Mind
Dogarium Comee

Utzon's Admiral von Schneider Suna Regens Blossoms Keyzer Play Mec du Manoir de la Grenouillere
Ronndal Oozing Style
Airescot Primula Carmodey Prima di Tutto
Airescot Serene Silver
Dogarium Alpha Aberdeen Remarkable In Paris Surrey Hill's Golden Boy
Aberdeen's Marking Time
Tappinskis Rubi For Dogarium Courtborne Angel Of Raphael
Tappinskis Friends Forever



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białym / fawn brindle and white

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane / brindle

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białym / fawn brindle and white

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): Piła POL - FOXPOLIS

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-10-20 Piotrków Tryb. CWC Mirosław Olejnik (POL) M V1/1, Zw.Mł., new POL JCH
2019-10-19 Piotrków Tryb. CWC Piotr Król (POL) M V1/2, Zw.Mł.
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) M V3/6
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) M V3/8
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) SZ WO1/1
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) SZ WO1/1, BOB Puppy
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) MSZ WO2/3
2019-05-01 Manowo CWC Hanna Woźna-Gil (POL) MSZ WO2/2
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) MSZ WO1/2
2019-04-13 Grudziądz CWC Tomasz Kuszyk (POL) MSZ WO1/1
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) MSZ WO1/2

wystawy zagraniczne / abroad shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-04 Donaueschingen DEUSPEC Roger Stock (GBR) SZ VP
2019-08-03 Donaueschingen DEUSPEC Aaron Todd Miller (USA) SZ VP

Młodzieżowy Champion Litwy (LTU JCH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2019 (POL JW)



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): Warszawa POL & FOXPOLIS

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-12-15 Lublin CACIB Stelios Makaritis (GRC) M V1/5, Zw.Mł., CQ 2020
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) M V1/7, Mł.Zw.POL 2019
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior, new POL JCH
2019-10-06 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Zeljka Fon Zidar (SVN) M V1/1, Zw.Mł.
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) M V3/5
2019-09-22 Wawrzkowizna CWC Stefica Lazic (SRB) M V1/1, Zw.Mł.
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) M V2/6
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) M V/8
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) M V3/4
2019-08-25 Radom CWC Nina Kharatiszwili (RUS) SZ WO1/2
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) SZ WO1/1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
2019-07-20 Konopiska CWC Leszek Salamon (POL) SZ nieobecny
2019-06-15 Łąck CWC Maciej Lipiec (POL) SZ WO1/1
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) MSZ WO1/3
2019-05-01 Manowo CWC Hanna Woźna-Gil (POL) MSZ WO1/2
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) MSZ WO2/2
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) MSZ WO2/2

wystawy zagraniczne / abroad shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-12-22 Wilno LTUCACIB Jochen H. Eberhardt (DEU) M V1, JW
2019-12-21 Wilno LTUCACIB Monika Mikuliene (LTU) M V1, JW, new LTU JCH
2019-12-20 Wilno LTUCACIB Victor Lobakin (AZE) M V1, JW



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane / fawn brindle

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe pręgowane z białymi znaczeniami / fawn brindle with white markings

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): Piła POL - FOXPOLIS

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-10-20 Piotrków Tryb. CWC Mirosław Olejnik (POL) M V2/2
2019-10-19 Piotrków Tryb. CWC Piotr Król (POL) M V2/2
2019-09-22 Wawrzkowizna CWC Stefica Lazic (SRB) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, 3 BIS Junior
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) M VG/7
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) M V/8
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) M V1/4, Zw.Mł.
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) SZ WO1/3, BOB Puppy
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) SZ WO1/1
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2019-05-01 Manowo CWC Hanna Woźna-Gil (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) MSZ WO2/2
2019-04-13 Grudziądz CWC Tomasz Kuszyk (POL) MSZ WO2/2
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) MSZ WO1/2
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) MSZ WO3/3

wystawy zagraniczne / abroad shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-04 Donaueschingen DEUSPEC Roger Stock (GBR) SZ VP/13
2019-08-03 Donaueschingen DEUSPEC Aaron Todd Miller (USA) SZ VP3/13



ur. (d.o.b.): 2018-11-26

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w płowe pręgowane łaty / white and fawn brindle

Hod. (Breeder): FOXPOLIS

Wł. (Owner): CRI - YANROZE

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik