"D" IDEALIST

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 25.05.2020

"D" IDEALIST

2016-03-25 (4/3)

Camouflage Idealist

Cobyco Center Piece Cobyco Cavalier Hillsdown Fergal
Oakbark Mistletoe and Wine
Barnesmore Cat Balou at Cobyco Cobyco Cavalier
Barnesmore Painted Lady
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty Oldkins Brass Band Silkstone Quest for Glory
Oldkins Belinda Bluebell
Bokamaro Hastings Nut Crisp of Nevedith
Anahita Arva S Gluck Hallucination
Dwynwyn Dita Synergy

Oakbark Moment of Impact at Willingwisp Airescot Ruby Rascal Statuesque Extortion
Airescot Red Redee
Oakbark Mystical Pride Silkstone Secret Gold
Oakbark Mariel
Anabella Rosa Gheorghinia Synergy Dumbriton Casting Stone Khabaray Single Malt at Dumbriton
Dumbriton Rainon
Belle Epoque Idealist Courthill Christopher
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty

 



ur. (d.o.b.): 2016-03-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2016-03-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białym / blue brindle and white

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2016-11-13 KielceCACIB T. Hehir (IRL) SZ WO1/1
2016-11-12 KielceCACIB H. Stockmari (FIN) SZ WO1/1

 



ur. (d.o.b.): 2016-03-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

licencja wyścigowa (racing licence)



ur. (d.o.b.): 2016-03-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): Gliwice POL

Potomstwo (Progeny):

-

COURSINGI
2019-04-06 Koszęcin CACIL miejsce 7/25

 

licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2016-03-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Grand Champion Polski (POL GCH)
Champion Litwy (LTU CH)
Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Zwycięzca Litwy 2019 (LTU W)
Zwycięzca Polski 2018 (POL W)
Młodzieżowy Zwycięzca Donaueschingen 2017 (Donaueschingen JW)



ur. (d.o.b.): 2016-03-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): Warszawa POL - RES AMPLA DOMI

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) CH V2/9
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) CH V3/11
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) CH V1/4, CWC
2019-05-05 Jasło CWC Wiesława Misterka-Kluska (POL) CH nieobecna
2019-03-23 Piaseczno CWC Unto Timonen (FIN) CH V1/2, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) CH V1/1, CWC
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) CH V1/4, CWC, CACIB, Zw.POL, NDS, BOS
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) CH V2/5
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) CH V1/1, CWC, NDS, BOS
2018-08-19 Białystok CACIB Christian Stefanescu (ROU) CH V1/1, CWC
2018-07-14 Gorzów Wielkopolski CACIB Felicity Thompson (IRL) CH V1/1, CWC, res.CACIB
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) CH V2/4
2018-06-17 Kraków CACIB Catarina Castro (PRT) CH V1/1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
(nowy Grand Champion Polski)
2018-05-27 Rzeszów CACIB Espen Engh (NOR) CH V1/1, CWC, CACIB, NDS, BOB, 4 BOG
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) CH V4/5
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) CH V3/10
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) CH V1/4, CWC, res.CACIB
2018-04-29 Opole CACIB Michael G. Hill (CAN) CH V2/4, res.CACIB
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V2/5
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) P V1/4, CWC, NDS, BOS
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) O V1/7, CWC
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) p V1/4, CWC, res.CACIB (nowy Champion Polski)

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-03-09 Wilno LTUCACIB   CH V1/3, CAC,CACIB, LTU W, BOB
2019-03-08 Wilno LTUCACIB   CH V1/3, CAC, CACIB, new LTU CH
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) P V1/3, CWC, NDS, BOS
2017-08-19 BiałystokCACIB T. Kuszyk (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2017-08-13 Donaueschingen DEUSighthound Festival P. Coelho (PRT) M V3/21
2017-08-12 Donaueschingen DEUSighthound Festival N. Rule-Steele (AUS) M V1/22, JgdVDH, JgdCAC, BOB Junior, Donaueschingen Winner
2017-08-06 Nowy SączCWC L. Salamon (POL) P V1/1, CWC, NDS, BOB
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) M V2/10
2017-07-22 KonopiskaCACIB B. Piesik (DEU) M V4/9
2017-07-08 WarszawaCACIB E. Stolarska (POL) M V2/5
2017-06-18 KrakówCACIB G. Jipping (NLD) M V3/3
2017-05-21 RzeszówCACIB D. Witkowska (POL) M V2/3
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) M V/7
2017-04-30 KrosnoCWC E. Augustyniak (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) M V4/9
2017-04-09 Nowy Dwór MazowieckiCWC A. Ostrowski (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
2016-12-04 LegionowoCWC E. Stolarska (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-11-13 KielceCACIB T. Hehir (IRL) SZ WO1/3, BOB Puppy
2016-11-12 KielceCACIB H. Stockmari (FIN) SZ WO1/3, BOB Puppy
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) SZ WO1/5, BOB Puppy
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) SZ WO1/4
2016-08-21 Nowy SączCWC M. Supronowicz (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2016-03-25

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): Henryków-Urocze POL - WHITEHEADS

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-06-17 Kraków CACIB Catarina Castro (PRT) O V1/3, CWC
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) O V3/11
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) O V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
(nowy Champion Polski)
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) O V2/5
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) P V1/6, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) O V2/6
2017-10-07 SpałaCWC myśliwskich A. Kaźmierski (POL) O V2/3
2017-08-27 RadomCWC O. Gacina (RUS) P V1/2, CWC
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) O V3/4
2017-04-01 WałbrzychCWC B. Horbatowska (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
2017-03-05 DrzonkówCACIB T. Kuszyk (POL) M V1/6, Zw.Mł., BOB Junior
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) M V1/2, Zw.Mł.
2016-09-11 WarszawaCWC A. Rożniatowska (POL) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy
2016-08-27 SkaryszewCWC myśliwskich Z. Bogdanova (RUS) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik