"E" IDEALIST

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 13.02.2020

"E" IDEALIST

2017-07-08 (4/2)

Christian Clifford Synergy

Highnote Secret Dazzler Nevedith Kfa Kraka Fullerton Dream Mover
Nuts In May of Nevedith
Highnote Phoenix Chinadoll Royal Court Jester for Highnote
Roedeane Camomile
Boxing Helena's Joyful Judy Boxing Helena's Imenitni Dancing Monday of Double Star
Vague a  l'Ame du Chawia
Boxing Helena's Epos Tesera Nevedith Eefa Empra
Boxing Helena's Art Groupie
Dwynwyn Dita Synergy

Oakbark Moment of Impact at Willingwisp Airescot Ruby Rascal Statuesque Extortion
Airescot Red Redee
Oakbark Mystical Pride Silkstone Secret Gold
Oakbark Mariel
Anabella Rosa Gheorghinia Synergy Dumbriton Casting Stone Khabaray Single Malt at Dumbriton
Dumbriton Rainon
Belle Epoque Idealist Courthill Christopher
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty

 



ur. (d.o.b.): 2017-07-08

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-07-08

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-12-15 Lublin CACIB Stelios Makaritis (GRC) O V3/3
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) O V2/2
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) O nieobecny
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) O nieobecny
2019-06-08 Bytom CACIB Bruno Nodalli (ITA) O nieobecny
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) O V4/4
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) O V2/4
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) P nieobecny
2019-02-16 Bydgoszcz CWC Vladimir Piskay (SVK) P V1/2, CWC

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) P nieobecny
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V4/5
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) P nieobecny
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) P V1/4, CWC
2018-09-09 Warszawa CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V1/3, Zw.Mł.
2018-09-02 Włocławek CWC Tadeusz Chwalny (POL) M V2/2
2018-08-25 Gostynin CWC Leszek Siejkowski (POL) M
2018-08-12 Toruń CWC Maciej Lipiec (POL) M nieobecny
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) M V3/4
2018-07-07 Piotrków Trybunalski CWC Mirosław Olejnik (POL) M .../6
2018-06-03 Gostynin CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) M V4/5
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) M VG/8
2018-05-06 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Anna Rożniatowska (POL) M V2/2
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) SZ WO3/4
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) SZ WO3/4
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) SZ nieobecny
2018-01-13 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) SZ nieobecny
2018-01-13 Brodnica CWC Grzegorz Weron (POL) SZ nieobecny

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) MSZ WO1/1
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy

 

licencja coursingowa (LC licence)



ur. (d.o.b.): 2017-07-08

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

COURSINGI
2019-04-13 Pszczew Grand Prix Polski Zachodniej CCWC miejsce 4/6
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 10/25

 



ur. (d.o.b.): 2017-07-08

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-07-08

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2017-07-08

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): IDEALIST

Wł. (Owner): Czarny Las POL - IDEALIST

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy polskie 2019 / Polish dog shows 2019
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) O V4/6
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) O V3/13
2019-09-07 Świerklaniec CWC Monika Mikuliene (LTU) O V1/2, CWC, new POL CH
2019-09-01 Rybnik CACIB Ernestas Balsiukas (LTU) O V/7
2019-06-08 Bytom CACIB Bruno Nodalli (ITA) P V3/4
2019-05-03 Jeleśnia CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V2/2
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) P V2/5
2019-03-17 Racibórz CWC Hanna Woźna-Gil (POL) P V1/4, CWC, NDS, BOS
2019-03-10 Jelenia Góra CWC Anna Kochan (POL) P V1/2, CWC, NDS, BOS
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) P V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOS
2019-01-27 Sosnowiec CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V2/5
2019-01-26 Sosnowiec CWC Anna Rożniatowska (POL) P V3/7

Wystawy polskie 2018 / Polish dog shows 2018
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) P V/7
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V1/5, Zw.Mł., CQ 2019, BOB Junior
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) P VG/9
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) M V/18
2018-09-01 Chorzów CWC Elina Haapaniemi (FIN) M V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2018-07-14 Gorzów Wielkopolski CACIB Felicity Thompson (IRL) M V2/5
2018-06-10 Bytom CWC Darko Drobnjak (SRB) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
(nowy Młodzieżowy Champion Polski)
2018-06-09 Bytom CWC Grzegorz Weron (POL) M V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2018-05-27 Rzeszów CACIB Espen Engh (NOR) M V1/7, Zw.Mł., BOB Junior
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) M V/9
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) M VG/22
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) M V/10
2018-04-29 Opole CACIB Michael G. Hill (CAN) M nie do oceny
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) SZ WO4/8
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) SZ WO/7
2018-01-28 Sosnowiec CWC Maria Zasada (POL) SZ WO1/5, BOB Puppy

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) MSZ WO1/4, BOB Minor Puppy
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) MSZ WO2/4

COURSINGI
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 18/34


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik