"K" Katakami

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 03.07.2020

"K" KATAKAMI

2017-10-02 (5/5)

Airy Elf's Fun

Lancar Dream El Dorado Play a While Mora Marknad Play a While The Hours
Play a While Late Red Autumnhop Ale
Atlantic Breeze Lancar Keyzer Suna Regens Blossoms Keyzer
Atlanta Airamar
Airy Elf's Dalida Gelos Circus Magicus Softouch Wild Eagle
Unica Circus Magicus
Airy Elf's Athena Boxing Helena's Art n' Icon
Bokamaro British Isles
Never-Ending Story Aga-Rena

Tylko Ty Planeta Mars Spellbound Forgetmenot Santana Joska Forgetmenot Idealist
Spellbound's American Endeavor
Tylko Ty Viking's Poetry Wolf Tone Viking
Barnesmore Hocus Pocus
Jesterland Iris O'The Kins Oldkins Balladier With A Drum Oldkins Blarneystone
Oldkins Tannis O'The Bay
Bokamaro Nikita Cobyco Call The Shots
Bokamaro Deauville

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z błękitną maską / blue fawn blue masked

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane / blue brindle

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): Poznań POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-06-01 Uzarzewo CWC Tomasz Kuszyk (POL) P V1/1, CWC
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) M V2/2
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) M V/12
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V4/7
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) M V2/6
2018-09-08 Kołobrzeg CACIB Andrzej Szutkiewicz (POL) M V3/4
2018-07-14 Gorzów Wielkopolski CACIB Felicity Thompson (IRL) M VG/6
2018-06-09 Uzarzewo CWC Maciej Lipiec (POL) SZ WO1/2
2018-06-03 Leszno CACIB Jarosław Grunt (POL) SZ WO2/2

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Polski (POL CH)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane / brindle

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): Poznań POL & KATAKAMI

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-25 Golub-Dobrzyń CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOB, new POL CH
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) P V1/3, CWC
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) M V/8
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) P V1/1, CWC
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) M V3/3
2019-02-03 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V1/1, CWC, NDP
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V2/5
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) M V2/4
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) M V/12
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V/7
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) M VG2/5
2018-10-07 Bydgoszcz CWC Leszek Siejkowski (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) M V4/4
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) M V/5
2018-07-21 Konopiska CWC Andrzej Brabletz (POL) M V1/3, Zw.Mł.
2018-06-09 Uzarzewo CWC Maciej Lipiec (POL) SZ WO2/2
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) SZ WO1/1
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) SZ WO2/3
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) SZ WO1/4
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) MSZ WO2/3
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) MSZ OB3/3

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane / blue brindle

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 2020-02-07

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane / blue brindle

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): Biedrusko POL - HOPE OF NOLIN

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) O V1/5, CWC, res.CACIB
2019-08-25 Golub-Dobrzyń CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V1/1, CWC, NDS, BOS
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) P V1/2, CWC
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) P V2/3
2019-07-28 Wrocław CWC Galyna Kalinichenko (UKR) P V3/5
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V3/4
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) M V2/2
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) M V2/2
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) M V2/2
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) M V1/2, Zw.Mł.
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V3/5
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) M V2/4
2018-07-14 Gorzów Wielkopolski CACIB Felicity Thompson (IRL) M V/5
2018-07-08 Gdynia CWC Morag Connolly (IRL) M VG3/3
2018-06-09 Uzarzewo CWC Maciej Lipiec (POL) SZ WO2/2
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) SZ nieobecna
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) SZ WO/7
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) SZ WO4/4
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) MSZ WO1/2

 

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z czarną maską / brindle black masked

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): Poznań POL - KATAKAMI

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-02-23 Leszno CWC Lisbeth Mach (CHE) CH V1/3, CWC, NDS, BOB, new POL CH
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) P V2/5
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) P V4/5
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) O V/7
2019-03-24 Zielona Góra CWC Dorota Witkowska (POL) P V1/1, CWC, NDS, BOB
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) P V2/3
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) P V1/2
2019-02-16 Bydgoszcz CWC Vladimir Piskay (SVK) P V1/2, CWC
2019-02-03 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Elżbieta Augustyniak (POL) P V2/2
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) P V4/5
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) P V2/5
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) P V2/5
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) M V1/2, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) M V2/4
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V4/5
2018-10-07 Bydgoszcz CWC Leszek Siejkowski (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) M V2/8
2018-09-15 Wawrzkowizna CWC Grzegorz Weron (POL) M V2/2
2018-09-08 Kołobrzeg CACIB Andrzej Szutkiewicz (POL) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) M V2/4
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) M V4/5
2018-07-21 Konopiska CWC Andrzej Brabletz (POL) M V2/3
2018-06-09 Uzarzewo CWC Maciej Lipiec (POL) SZ WO1/2, BOB Puppy
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) SZ WO3/3
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) SZ WO/7
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) SZ WO2/4
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) MSZ WO2/2
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) MSZ WO4/4

 



ur. (d.o.b.): 2017-10-02

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe z błękitną maską / blue fawn blue masked

Hod. (Breeder): KATAKAMI

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik