"N" Lazarus 2015

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 30.05.2020

"N" LAZARUS

2015-10-23 (2/1)

Verdi of Gentle Mind

Collooney Rock My World Falconcrag Goldsmith at Collooney Pencloe Inca Gold
Becscott Standard Lady of Falconcrag
Collooney Still The One Adagio Love Supreme
Collooney Silver Silas
Epistula of Gentle Mind Falconcrag Valente at Veredon Falconcrag Giocoso
Becscott Standard Lady of Falconcrag
Camilla of Gentle Mind Whipcat Fire Island at Courthill
Whipcat Blue Velvet
I'm a Danish Queen Lazarus

Mauritius Lazarus Scoop du Manoir de la Grenouillère Oscar du Manoir de la Grenouillère
Julie du Manoir de la Grenouillère
Santa Barbara Lazarus Bohem Flight Time
Love Me Tender Lazarus
Nathalie Lazarus Taraly Stairway to Heaven Joli Mec du Manoir de la Grenouillère
Taraly Made in Heaven
Osaka Lazarus Ashmore Whimpering Werewolf
Love Me Tender Lazarus

Champion Międzynarodowy (CIB)
Grand Champion Polski (POL GCH)
Champion Litwy (LTU CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion Słowacji (SVK CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Zwycięzca Polski 2019 (POL W)
Zwycięzca Grand Prix Słowacji 2019 (GP SVK W)
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2016 (POL JW)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2015-10-23

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w płowe łaty / white and fawn

Hod. (Breeder): LAZARUS

Wł. (Owner): Poznań POL

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-02-23 Leszno CWC Lisbeth Mach (CHE) CH V1/1, CWC, NDP, BOS, new POL GCH
2020-02-16 Bydgoszcz CACIB Leszek Salamon (POL) CH V/9
2020-01-19 Lubin CACIB Iuza Beradze (CZE) CH V3/5
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) CH V2/5
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) CH V1/4, CWC, CACIB, Zw.POL, CQ 2020, NDP, BOS
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) CH V/8
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) CH V/9
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) CH V2/3
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) CH V3/3
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) CH V3/4
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) CH V1/1, CWC
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) CH V2/3
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) CH V2/5, res.CACIB
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) CH V2/3
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) CH V2/2
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) CH V3/3
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) CH V2/2
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) O V4/10
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) CH V2/3
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) CH V3/3
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) CH V2/3, res.CACIB

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-06-09 Nitra Derby Winner SVKCACIB Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) CH V4/5
2019-06-08 Nitra Grand Prix SVKCACIB Helen Tonkson (EST) CH V1/4, CAC, CACIB, GP SVK Winner, BM, BOS
2019-06-07 Nitra President Cup SVKCACIB Dagmar Klein (ROU) CH V1/5, CAC, CACIB, BM, BOS, new SVK CH
2019-03-08 Wilno LTUCACIB K. Takeuchi (JPN) O V1/4, CAC, res.CACIB(=CACIB), new LTU CH
2018-10-28 Bratysława SVKCACIB Andrzej Kaźmierski (POL) CH V1/1, CAC, CACIB, BM, BOS
2018-10-27 Bratysława SVKCACIB Marina Ostrovskaya (RUS) CH V2/3, res.CAC
2018-10-26 Bratysława SVKCACIB Robert Kanas (SVK) CH V3/3
2018-08-05 Donaueschingen DEUSighthound Festival Sharon Sakson (USA) CH V3/16
2018-08-04 Donaueschingen DEUSighthound Festival Pauline Oliver (GBR) CH V4/15
2017-10-22 PoznańCACIB H. Woźna-Gil (POL) P V2/5, res.CACIB
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) P V2/4, res.CACIB
2017-08-15 ToruńCWC J. Grunt (POL) P V1/1, CWC
2017-08-13 Donaueschingen DEUSighthound Festival N. Rule-Steele (AUS) P V/12
2017-08-12 Donaueschingen DEUSighthound Festival P. Coelho (PRT) P V/12
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) O V2/3
2017-07-22 KonopiskaCACIB B. Piesik (DEU) O V1/2, CWC
2017-06-04 Nitra SVKCACIB Tiina Taulos (FIN) P V1/1, CAC
2017-06-03 Nitra SVKCACIB Eli-Marie Klepp (NOR) P V2/2, res.CAC
2017-06-02 Nitra SVKCACIB Nemanja Jovanivic (SRB) P V2/2, res.CAC
2017-05-21 AntoninekCWC A. Ostrowski (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOB
2017-03-17 KatowiceCACIB E. Pyrchała (POL) P V1/1, CWC, CACIB, NDP, BOB, 4 BOG
2017-02-12 BydgoszczCWC K. Horak (CZE) P V1/1, CWC, NDP
2016-12-03 ŚwiebodziceCWC T. Chwalny (POL) M V2/3
2016-11-11 SzczecinekCWC G. Weron (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOS
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M V1/7, Mł.Zw.PL
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) M V1/7, Zw.Mł., CQ 2017
2016-09-17 BełchatówCWC myśliwskich M. Vaclavik (CZE) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BIS Junior, 4 BOG
2016-05-29 LesznoCACIB G. Weron (POL) SZ WO2/2
2016-05-21 AntoninekCWC myśliwskich T. Chwalny (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-04-17 InowrocławCWC M. Kozber (POL) MSZ WO1, BOB Minor Puppy
2016-04-16 GrudziądzCWC L. Siejkowski (POL) MSZ WO1, BOB Minor Puppy



ur. (d.o.b.): 2015-10-23

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z maską / red black masked

Hod. (Breeder): LAZARUS

Wł. (Owner): Rybnik POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-01-29 SosnowiecCWC A. Rożniatowska (POL) M V2/2
2016-10-01 RybnikCWC myśliwskich L. Salamon (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2016-03-19 KatowiceCWC M. Zasada (POL) MSZ WO1


8 tygodni


8 tygodni



ur. (d.o.b.): 2015-10-23

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle

Hod. (Breeder): LAZARUS

Wł. (Owner): Poznań POL

Potomstwo (Progeny):

-


8 tygodni


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik