"Z" MAGNUS BORZOJ

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 17.06.2020

"Z" MAGNUS BORZOJ

2017-05-18 (2/5)

Meradith Deserve To Win

Meradith Hit Polski French King du Manoir de la Grenouillère Diorissimo du Manoir de la Grenouillère
My Lady Dondelayo
Meradith Będę Twoja A-ha Lazarus
Sasko's Glory
Meradith All My Loving Airescot Bridgewater Bobbie Airescot Bob Fest
Airescot Brilliant Broomstick
Meradith O Tobie Śnię Meradith Kandydat Na Medal
Meradith Luba Ma
Meradith I Feel So Attractive

Woodbrook's I Feel So Fine Fanfares Special Export Fanfare's Gentleman Jack
Fanfare's Too Cute To Care
Sobresalto Sweet Seduction Airescot Gold Field
Sobresalto Irish Coffee
Meradith Zjawiskowo Piękna Meradith Oto Jestem Meradith Kandydat Na Medal
Meradith Luba Ma
Meradith Luba Ma Hasue Smoke Signs To You
Meradith Enigmatyczna Panna

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude pręgowane płaszczowe / red brindle and white

Hod. (Breeder): MAGNUS BORZOJ

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płaszczowe pręgowane / brindle and white

Hod. (Breeder): MAGNUS BORZOJ

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle

Hod. (Breeder): MAGNUS BORZOJ

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płaszczowe pręgowane / brindle and white

Hod. (Breeder): MAGNUS BORZOJ

Wł. (Owner): Toruń POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) O V3/5
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) O VG/5
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) O V/11
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) O nieobecna
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) O VG/8
2019-04-13 Grudziądz CWC Tomasz Kuszyk (POL) O V1/2, CWC
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) P V1/2, CWC
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) O nieobecna
2019-02-16 Bydgoszcz CWC Vladimir Piskay (SVK) O V2/2
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) O V4/4
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) M V4/4
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V/5
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) M VG3/4
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) M V/18
2018-10-07 Bydgoszcz CWC Leszek Siejkowski (POL) P V1/1
2018-09-08 Kołobrzeg CACIB Andrzej Szutkiewicz (POL) M V2/4
2018-08-19 Białystok CACIB Christian Stefanescu (ROU) M V2/3
2018-08-18 Białystok CWC Anna Rożniatowska (POL) P V1/1, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) M V2/5
2018-06-24 Szczytno CWC Maciej Lipiec (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2018-06-03 Gostynin CWC Elżbieta Chwalibóg (POL) M ...
2018-05-20 Twardy Dół CWC Natasa Davidovic (SRB) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BIS Junior, 2 BOG
2018-05-01 Dobre Miasto CWC Maciej Lipiec (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2018-04-22 Inowrocław CWC Adam Ostrowski (POL) M V/6
2018-04-21 Grudziądz CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) M V2/3
2018-03-11 Choceń CWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V4/5
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) SZ WO2/3
2018-01-13 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) SZ WO3/3
2018-01-13 Brodnica CWC Grzegorz Weron (POL) SZ WO2/2

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) SZ WO1/2, BOB Puppy
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) SZ WO1/3, BOB Puppy
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) MSZ WO2/5
2017-10-01 InowrocławCWC myśliwskich M. Lorenc (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy
2017-09-23 WrocławCACIB G. Weron (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2017-05-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płaszczowe pręgowane / brindle and white

Hod. (Breeder): MAGNUS BORZOJ

Wł. (Owner): Leszno POL - DZIKIE HISTORIE

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-11-17 Zakrzów CWC Piotr Król (POL) O V1/4, CWC
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) O VG/5
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) O V3/4
2019-02-24 Leszno CHAMP Anna Kochan (POL) CH V2/3
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) P V/5
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) P V2/5
2019-01-12 Brodnica CWC Galyna Kalinichenko (UKR) P V4/5
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) P VG4/5
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) P V1/2, CWC
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) P VG/7
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) P V3/7
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) M V1/8, Zw.Mł., new POL JCH
2018-08-19 Legnickie Pole CWC Mirosław Olejnik (POL) M nieobecna
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) M V3/5
2018-06-03 Leszno CACIB Jarosław Grunt (POL) M V3/5
2018-04-29 Opole CACIB Michael G. Hill (CAN) M V4/9
2018-03-24 Świebodzice CWC Grzegorz Weron (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS, 2 BIS Junior
2018-03-11 Jelenia Góra CWC Tomas Kucera (CZE) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2018-03-04 Zielona Góra CACIB Rainer Jacobs (DEU) M V4/7

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-10 Nowy Dwór MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) SZ ...
2017-10-21 PoznańCACIB H. J. Dux (DEU) MSZ WO1/5

COURSINGI
2019-05-04 Orzechówko Grand Prix Pomorza i Kujaw CCWC miejsce 2/15, res.CCWC
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 miejsce 14/34

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle

Hod. (Breeder): MAGNUS BORZOJ

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-05-18

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle

Hod. (Breeder): MAGNUS BORZOJ

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) P VG/5
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) P VG/6


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik