"M" Marzeniem Malowane

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 17.06.2020

"M" MARZENIEM MALOWANE

2018-03-27 (4/4)

Whiteheads Peter Pan

Skraddaregardens Qantarell Usain B Mac Bells Karat Black Streak Aberdeen Remarkable In Paris
Mac Bells Driving Miss Daisy
Skraddaregardens Kryddan Qantarell Adagio Love Supreme
Skraddaregardens Spicey Lavendel
Karadhras Autobiografia Rivarco Teller Of Tales Adagio Love Supreme
Rivarco Arwen
Tylko Ty Dazzling Beauty of Karadhras Tylko Ty Viking's Pride
Barnesmore Hocus Pocus
Whiteheads O'My

Whiteheads Leonard Cohen Karadhras Ferrucio Sobresalto Keste
Cariad's Karadhras N Silver Mist
Rhetsgis Shirley Bassey Adagio Love Supreme
Rhetsgis My Guardian Angel
Whiteheads Jamaica Sands Sporting Fields Masterpiece at Ypsylon Harmony's Pablo Picasso
Sporting Fields Beach Baby
Whiteheads All That Magic Sol Y Sombra Jour de Soleil
Bokamaro Magic Touch

 



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): Luboń POL

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-02-16 Bydgoszcz CACIB Leszek Salamon (POL) P V1/6, CWC, new POL CH
2019-11-24 Kielce CACIB Antonino La Barbera (ITA) P V4/5
2019-10-13 Nakło nad Notecią CWC Małgorzata Lorenc (POL) P V1/1, CWC
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) O V1/3, CWC, res.CACIB
2019-09-15 Koszęcin CWC Bitte Ahrens Primavera (ITA) P nie do oceny
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) P V2/5
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) P V2/6
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) P V2/5
2019-07-28 Chojnice CWC Leszek Siejkowski (POL) P V1/1, CWC
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) P V3/3
2019-07-20 Konopiska CWC Leszek Salamon (POL) P V1/2, CWC, NDP, BOS
2019-06-01 Uzarzewo CWC Tomasz Kuszyk (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOS
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) M V1/6, Zw.Mł.
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) M V1/6, Zw.Mł., new POL JCH
2019-04-13 Grudziądz CWC Tomasz Kuszyk (POL) M V1/3, Zw.Mł.
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) M V1/3, Zw.Mł.
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) M V4/8
2019-03-10 Jelenia Góra CWC Anna Kochan (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V3/4
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V3/5
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) SZ WO1/1, BOB Puppy
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) SZ WO4/5
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) SZ WO1/2, BOB Puppy
2018-08-19 Legnickie Pole CWC Mirosław Olejnik (POL) MSZ WO1/1

 



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-11-30 Świebodzice CWC Dusan Paunovic (SRB) P VG1/1
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) M V/8
2019-07-28 Chojnice CWC Leszek Siejkowski (POL) M V2/2
2019-07-07 Wisła CACIB Grzegorz Weron (POL) M VG4/6
2019-06-16 Gorzów Wielkopolski CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2019-06-02 Kalisz CWC Anna Rożniatowska (POL) M ...
2019-06-01 Uzarzewo CWC Tomasz Kuszyk (POL) M VG/5
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) M VG/9
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) SZ WO2/2

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): Jelenia Góra POL - MARZENIEM MALOWANE

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) P V3/5
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) P V2/2
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) P V3/3
2019-07-21 Konopiska CACIB Zdenka Jilkova (CZE) P V/6
2019-07-20 Konopiska CWC Leszek Salamon (POL) P V3/4
2019-07-07 Wisła CACIB Grzegorz Weron (POL) P nieobecna
2019-06-30 Kraków CACIB Andras Korozs (HUN) M nieobecna
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior, new POL JCH
2019-06-16 Jelenia Góra CWC Leszek Salamon (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 pies o/Jelenia Góra
2019-06-08 Bytom CACIB Bruno Nodalli (ITA) M V4/6
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) M V2/9
2019-05-18 Kamionka CACIB Tomasz Kuszyk (POL) M V3/4
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) M V3/9
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) M V3/5
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) M V/9
2019-03-10 Jelenia Góra CWC Anna Kochan (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2019-03-03 Włocławek CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V1/4, Zw.Mł.
2019-02-10 Katowice CACIB Krystyna Opara (POL) M V4/7
2019-01-27 Sosnowiec CWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior
2019-01-26 Sosnowiec CWC Anna Rożniatowska (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V4/4
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) SZ WO2/2
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) SZ WO1/1
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) SZ WO1/2, BOB Puppy
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) SZ WO1/2
2018-10-12 Nadarzyn EDS Arne Foss (NOR) SZ OB4/6
2018-10-07 Jelenia Góra CWC Tomasz Wolańczyk (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2018-10-06 Spała CWC Tomasz Wolańczyk (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) SZ WO1/2
2018-09-08 Kołobrzeg CACIB Andrzej Szutkiewicz (POL) MSZ WO2/2
2018-08-19 Legnickie Pole CWC Mirosław Olejnik (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 3 BIS Minor Puppy

 



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2018-03-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): MARZENIEM MALOWANE

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) P V/7
2019-08-25 Słupsk CWC Elżbieta Augustyniak (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, new POL JCH
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) M V1/8, Zw.Mł., BOB Junior
2019-07-14 Gdynia CWC Andrzej Kaźmierski (POL) M V3/5
2019-07-13 Gdynia CWC Ewa Stolarska (POL) M V/6
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) M VG/6
2019-02-16 Bydgoszcz CWC Vladimir Piskay (SVK) M V4/4
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) M VG1/3
2018-08-04 Sopot CACIB Elżbieta Augustyniak (POL) MSZ WO2/2


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik