"E" SUPRA CETERA

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 25.05.2020

"E" SUPRA CETERA

2013-08-12 (3/4)

English Voice du Haras d'Helios Bayard Tomatin Khabaray Single Malt at Dumbriton Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Hillsdown Aisling Khabaray
Elleonia Little Madam Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Shyfire Dancer of Elleonia
Autrechoz du Haras d'Hélios Courthill Crimson Pirate Rum Punch of Falconcrag
Whipcat Faithful at Courthill
Special Love du Haras d'Hélios Silkstone Mystic
Falconcrag Specialite
Jesterland Harmony

Cobyco Call The Shots Cobyco Cavalier Hillsdown Fergal
Oakbark Mistletoe and Wine
Cobyco Caught Misbehaven Nevedith Justa Jesta
Cobyco Cameo
Whipcracker's Highland Heather Falconcrag Special Effects Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Hillsdown Voodoo
Pencloe Gift Of Gold Millwold Gold Dust To Exhurst
Flic Flac Kiss Of Gold At Pencloe

 



ur. (d.o.b.): 2013-06-12

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): ciemne pręgowane z białym / dark brindle and white

Hod. (Breeder): SUPRA CETERA

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-


2 lata 11 miesięcy - CACIB Warszawa 2016

Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Adriatyku (Adriatic CH)
Champion Austrii (AUT CH)
Champion Bałkan (Balkan CH)
Champion Bośni i Hercegowiny (BIH Ch)
Champion Federacji Bośni i Hercegowiny (BIH FCH)
Champion Bułgarii (BGR CH)
Grand Champion Bułgarii (BGR GCH)
Champion Chorwacji (HRV CH)
Champion Czarnogóry (MNE Ch)
Grand Champion Czarnogóry (MNE GCH)
Champion Czech (CZE CH)
Champion Estonii (EST CH)
Champion Jugosławii (Yugoslavia Ch)
Champion Litwy (LTU CH)
Champion Niemiec (DEU VDH CH)
Champion Polski (POL CH)
Grand Champion Polski (POL GCH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Grand Champion Rumunii (ROU GCH)
Champion San Marino (SMR CH)
Champion Słowacji (SVK CH)
Champion Szwajcarii (CHE CH)
Champion Śródziemnomorski (Mediterranean CH)
Champion Węgier (HUN CH)
Amsterdam Winner 2017
Alpen Sieger DWZRV 2016

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2013-06-12

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): SUPRA CETERA

Wł. (Owner): Pfeffenhausen DEU

Potomstwo (Progeny):

"A" Race And Grace 2018
"K" of Always Unlimited 2017 DEU
"O" Vincit Omnia 2017

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) CH V1/1, CWC, NDP, BOS
2019-02-16 Bydgoszcz CWC Vladimir Piskay (SVK) CH V1/1, CWC, NDP, BOS
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) CH V1/2, CWC, res.CACIB
nowy Grand Champion Polski
2018-08-04 Sopot CACIB Elżbieta Augustyniak (POL) CH V1/1, CWC, res.CACIB
2018-07-29 Zakopane CACIB Wiesława Misterka-Kluska (POL) CH V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) CH V3/3

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-12-08 San Marino SMRCAC Petr Rehanek (CZE) CH V1, CAC, BOS
2019-12-07 San Marino SMRCACIB J.L. Grunheid (FRA) CH V1, CAC, res.CACIB
2019-12-07 San Marino SMRCAC Gunter Ehrenreich (AUT) CH V1, CAC
2019-12-01 Praga CZECACIB Michaela Pavlaskova (SVK) CH V2
2019-11-30 Praga CZECACIB Jaroslav Matyas (SVK) CH V4
2019-10-27 Bratysława SVKCACIB Tanya Ahlman-Stockmari (FIN) CH V3
2019-10-26 Bratysława SVKCACIB Susan Cameron-Codognotto (AUS) CH V2, res.CAC
2019-10-25 Bratysława SVKCACIB Robert Kotlar (HUN) CH V2, res.CAC
2019-09-29 Maastricht NLDCACIB Lisbeth Mach (CHE) CH V4
2019-09-28 Maastricht NLDCACIB Regina Tromp-Prujin (NLD) CH V3
2019-09-08 Mińsk BLRCACIB Adam Ostrowski (POL) CH V1, CAC, CACIB
2019-09-07 Mińsk BLRCACIB Denis Kuzelj (SVN) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2019-08-25 Rotterdam NLDCACIB Dianne Degryze (BEL) CH V1, res.CACIB, res.CAC
2019-08-24 Rotterdam NLDCACIB Nely Bleyi-Pors (NLD) CH V1, res.CACIB
2019-07-28 Kaliningrad RUSCACIB Helena Borisova (BLR) CH V1, CAC, CACIB
2019-07-28 Kaliningrad RUSCACIB Petru Muntean (ROU) CH V2, res.CAC
2019-07-27 Kaliningrad RUSCACIB Nenad Matejevic (SRB) CH V4
2019-07-06 Echt NLDCACIB Myriam Vemeire (BEL) CH V2, res.CAC
2019-06-15 Wels AUTCACIB Peter Friedrich (DEU) CH V3
2019-06-14 Wels AUTEDS Kari Jarvinen (FIN) CH V
2019-06-02 Batumi GEOCACIB Enrico Drudi (SMR) CH V1, CAC, CACIB, BOB
2019-06-01 Batumi GEOCACIB Oksana Gachina (RUS) CH V1, CAC, CACIB, BOB
2019-05-31 Batumi GEOCACIB Boris Baic (SVN) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2019-05-29 Erywań ARMCACIB Galina Zhuk (RUS) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 3 BOG
2019-05-28 Erywań ARMCACIB Petru Muntean (ROU) CH V2, res.CAC, res.CACIB
2019-05-26 Baku AZECACIB Jose Homem de Mello (PRT) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG
2019-05-25 Baku AZECACIB Manola Poggesi (ITA) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2019-05-24 Baku AZECACIB Tijana Konrad (SRB) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG
2019-05-11 Wieselburg AUTCACIB Anna Kochan (POL) CH V1, CACA, res.CACIB
2019-05-01 Vranje SRBCACIB Ferdinando Asnaghi (ITA) CH V1, CAC, res.CACIB
2019-04-29 Skopje MKDCACIB Pero Bozinoski (MKD) CH V1, CAC, res.CACIB
2019-04-28 Skopje MKDCACIB Igor Selimovic (HRV) CH V1, CAC, res.CACIB
2019-04-27 Skopje MKDCACIB Ferdinando Asnaghi (ITA) CH V1, CAC, res.CACIB
2019-04-24 Peja KOSCACIB Vojislav Brajovic (MNE) CH V1, CAC, CACIB, CQ 2020, BOB, BOG
2019-04-23 Peja KOSCACIB Antoan Hlebarov (BGR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 3 BOG
2019-04-23 Peja KOSCAC Zerina Kajtazi (KOS) CH V1, CAC, BOB, 3 BOG
2019-04-21 Kraljevo SRBCAC Dusan Paunovic (SRB) CH V1, CAC, BOB, 2 BOG
2019-04-07 Zwolle NLDCACIB R. van Veer-Keur (NLD) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2019-04-06 Zwolle NLDCACIB Andre van den Broek (NLD) CH V1, CAC
2019-03-30 Salzburg AUTCACIB Gunter Ehrenreich (AUT) CH V2, res.CACA
2019-03-24 Riga LVACACIB David Miller (USA) CH V(5)
2019-03-23 Riga LVACACIB Oleg Vasiliev (RUS) CH V3
2019-03-09 Birmingham GBRCrufts Pat Dufty (GBR)   -
2019-02-01 Eindhoven NLDCACIB George Schogol (GEO) CH V1, res.CACIB
2019-01-20 Celje SVNCACIB Igor Vyguzov (MNE) CH VG2
2019-01-19 Celje SVNCACIB Jose Homem de Mello (PRT) CH V1, CAC
2018-12-22 Venray NLDCACIB A. Gielisse (NLD) CH V4
2018-12-09 Wels AUTCACIB Tatjana Urek (SVN) CH V3
2018-12-08 Wels AUTCACIB Gerard Jipping (NLD) CH V4
2018-11-04 Bleiswijk NLDCACIB U. Rigney (IRL) CH V2
2018-11-03 Bleiswijk NLDCACIB M. Gadolin (SWE) CH V3
2018-10-07 Lwów UKRCACIB Tamara Sarmont (BLR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2018-10-06 Lwów UKRCACIB Igor Selimovic (HRV) CH V1, CAC, res.CACIB
2018-09-30 Tulln AUTCACIB Barbara Ruth Smith (SWE) CH V3
2018-09-29 Tulln AUTCACIB Saija Juutilainen (FIN) CH V3
2018-09-09 Karlovac HRVCACIB Jean-Jacques Dupas (FRA) CH V1, CAC
2018-09-08 Karlovac HRVCACIB Orietta Zilly (ITA) CH V2, res.CAC
2018-08-19 Innsbruck AUTCACIB Nina Neswadba (AUT) CH V2, res.CACA, res.CACIB
2018-07-15 Shkorpilovtzi BGRCACIB Peter Kujumdjiev (BGR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG
2018-07-14 Shkorpilovtzi BGRCACIB Yuri Gergel (UKR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG, 5 BIS
2018-07-13 Shkorpilovtzi BGRCACIB Tatiana Romanovskaya (BLR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, BOG, 4 BIS
Nowy Champion Bułgarii i Grand Champion Bułgarii
2018-07-12 Shkorpilovtzi BGRCACIB Georgi Hristozov (BGR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2018-07-11 Shkorpilovtzi BGRCACIB Sergii Slukin (UKR) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2018-06-24 Zwolle NLDCACIB Christophe Coopel (FRA) CH V1, res.CAC, res.CACIB
2018-06-23 Zwolle NLDCACIB Th. Rohlin (DNK) CH V2
2018-06-17 Koprivnica HRVCAC Srecko Kukic (HRV) CH V1, CAC, BOB
nowy Champion Chorwacji
2018-06-10 Klagenfurt AUTCACIB Elena Agafonova (RUS) O V2, res.CACA
2018-06-09 Klagenfurt AUTCACIB Alenka Cerne (SVN) CH V4
2018-06-03 Umag HRVCACIB Colm Hastings (IRL) CH V4
2018-06-02 Umag HRVCACIB Sanda Terzic (HRV) CH V4
2018-05-06 Bar MNECACIB Simu Calin (ROU) CH V1, CAC, CACIB, CQ 2019, BOB, BOG, BIS
nowy Champion Czarnogóry, Grand Champion Czarnogóry, Champion Bałkan, Champion Jugosławii, Champion Adriatyku, Champion Śródziemnomorski
2018-05-05 Bar MNECACIB Vojislav Brajovic (MNE) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 3 BOG
2018-05-04 Medugorje BIHCACIB Gabriel Valdez (BRA) CH V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Bośni i Hercegowiny
2018-05-03 Medugorje BIHCACIB Colette Muldoon (IRL) CH V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
nowy Champion Federacji Bośni i Hercegowiny
2018-05-03 Medugorje HRVCAC Sasa Kitanovic (SRB) CH V1, CAC, BOB, 2 BOG
2018-05-01 Zadar HRVCACIB Jadranko Smojver Selimovic (HRV) CH V2, res.CAC
2018-04-30 Zadar HRVCACIB Carl-Gunnar Stafberg (SWE) CH V2, res.CAC
2018-04-29 Zadar HRVCACIB Boris Chapiro (FRA) CH V1, CAC, res.CACIB
2018-04-28 Zadar HRVCACIB Tapio Eerola (FIN) CH V3
2018-04-26 Dubrovnik HRVCACIB Tono Pehar (HRV) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2018-04-25 Dubrovnik HRVCACIB Francisco Luis Rodriguez (ESP) CH VG2
2018-04-22 Pohorje SVNCACIB Espen Engh (NOR) CH V4
2018-04-21 Maribor SVNCACIB Age Gjetnes (NOR) CH VG4
2018-04-07 Luksemburg LUXCACIB Maric Nenad (SRB) CH V3
2018-04-01 Goes NLDCACIB Tolson, R H (IRL) CH V1, res.CACIB
2018-03-31 Goes NLDCACIB Regina Tromp-Pruijn (NLD) CH V2
2018-03-18 Ryga LVACACIB Carmen Gil Polo (ESP) CH V4
2018-03-17 Ryga LVACACIB Jasna Matejcic (HRV) CH V2
2018-03-09 Birmingham GBRCrufts Goran Bodegard (SWE) CH -
2017-12-10 Amsterdam NLDCACIB Monica Amaral (BRA) CH V1, CAC, CACIB, CQ 2018, Amsterdam Winner, BM
2017-12-08 Amsterdam NLDCACIB Leni Finne (FIN) CH V2, res.CAC
2017-12-02 Wels AUTCACIB Espen Engh (NOR) CH V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Austrii
2017-11-18 Genewa CHECACIB Simon Wullschleger (CHE) CH V1/2, CAC, res.CACIB
nowy Champion Szwajcarii
2017-11-17 Genewa CHECACIB Lim Aramis Joy (AUS) CH V2/2, res.CAC
2017-11-12 Lipsk DEUWDS Elmar Sistermann (DEU) CH V/27
2017-10-29 Craiova ROUCACIB Anca Giura (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BOS
nowy Grand Champion Rumunii
2017-10-28 Craiova ROUCACIB Petru Muntean (ROU) CH V1, CAC, res.CACIB
nowy Champion Rumunii
2017-10-14 Dortmund DEUBundessieger Miklos Levente (HUN) CH V(5)
2017-10-01 Ryga LVACACIB Ana Mesto Martin (ESP) CH V3
2017-09-10 San Marino SMRCACIB Elena Kuleshova (RUS) CH V1, CAC, CACIB, BOS
nowy Champion San Marino
2017-09-09 San Marino SMRCAC Rita Reyniers (BEL) CH V1
2017-09-03 Luksemburg LUXCACIB Elena Agafonova (RUS) CH V2, res.CAC
2017-08-20 Innsbruck AUTCACIB Andre van den Broek (NLD) CH V2, res.CACA
2017-08-19 Innsbruck AUTCACIB Rudi Brandt (DNK) CH V3
2017-08-06 Bremen DEUCAC Oleg Fintora (SVK) CH V2, res.VDH, res.CAC
nowy Champion Niemiec (VDH)
2017-08-05 Bremen DEUCACIB Ludmila Fintorova (SVK) CH V4
2017-07-09 Rehau DEUCAC Peter Mazura (AUT) CH V2, res.VDH
2017-06-25 Aarau CHECACIB Myriam Vermeire (BEL) CH V2/2, res.CAC
2017-06-24 Aarau CHECACIB Antonio Rojo Fajardo (ESP) CH V1/2, CAC, CACIB, BOS
2017-06-17 Kotka FINCACIB Colm Hastings (FIN) CH V1, res.CAC, CACIB
2017-06-11 Ryga LVACACIB Jose Luis Payro Duenas (MEX) CH V2
2017-05-21 Wieselburg AUTCAC Marion Marpe (DEU) CH V2, res.CACA
2017-05-20 Wieselburg AUTCACIB Heinesche (LUX) CH V1, CACA
2017-04-23 Czeskie Budziejowice CZECACIB Vlastislav Vojtek (SVK) CH V2, res.CAC
nowy Champion Czech
2017-04-16 Debreczyn HUNCACIB Csaba Zsolt Lokodi (ROU) CH V1, CAC, CACIB
2017-04-15 Debreczyn HUNCACIB Simu Calin (ROU) CH V1, CAC, CACIB, BOS
nowy Champion Węgier i Champion Międzynarodowy
2017-04-08 Salzburg AUTCACIB Peter Machetanz (DEU) CH V2, res.CACA
2017-03-19 Ryga LVACACIB Antonio di Lorenzo (ITA) CH VG3
2017-03-18 Ryga LVACACIB Massimo Inzoli (ITA) CH V3
2017-03-11 Offenburg DEUCACIB Kay Smulczynski (DEU) CH V2, res.CAC, res.CACIB
2017-03-05 DrzonkówCACIB T. Kuszyk (POL) CH V1/2, CWC
2017-02-26 Erfurt DEUCAC Assenmacher (DEU) CH V2, res.VDH
2017-02-25 Erfurt DEUCAC Andras Korozs (HUN) CH V4
2017-02-05 Brno CZECACIB Lotte Jörgensen (DNK) CH V2, res.CAC
2017-02-04 Brno CZECACIB Friedrich Peter (DEU) CH V2, res.CAC
2017-01-29 Kowno LTUCACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) CH V1, CAC, CACIB
nowy Champion Litwy
2017-01-28 Kowno LTUCACIB Nina Kharatishvili (RUS) CH V3
2017-01-15 Nitra SVKCACIB V. Voytek (SVK) CH V1/2, CAC, CACIB, BOB, BOG
2017-01-14 Nitra SVKCACIB L. Fintorova (SVK) CH V1/2, CAC, CACIB, BOB
nowy Champion Słowacji
2017-01-07 Nurnberg DEUCACIB Patsy Gilmore (GBR) CH V3
2016-12-11 Kassel DEUCACIB Ingela Kyrklund (SWE) CH V2, res.VDH
2016-12-10 Kassel DEUCAC Björn Fritz (DEU) CH V2, res.VDH
2016-12-03 San Marino SMRCACIB Argente Del Castillo A. (ESP) CH V1, CAC, res.CACIB
2016-12-03 San Marino SMRCACIB Grunheid J.L (FRA) CH V1, CAC
2016-11-20 Genewa CHECACIB Jason Hoke (USA) CH V2, res.CAC
2016-11-19 Genewa CHECACIB Gerard Jipping (NLD) CH V2, res.CAC
2016-11-18 Genewa CHECACIB Sylvie Desserne (FRA) CH V3
2016-11-13 Ryga LVACACIB Robert Velez Pico (PRI) CH V5
2016-11-06 Tartu ESTCACIB K. Raie (EST) CH V2, res.CAC. res.CACIB
nowy Champion Estonii
2016-11-05 Tartu ESTCACIB T. Rainey (IRL) CH V4
2016-10-30 Praga CZECACIB Ch.Coppel (FRA) CH V2, res.CAC
2016-10-29 Praga CZECACIB R. Maresova (CZE) CH V2, res.CAC
2016-10-09 Czeskie Budziejowice CZECACIB J. Matyas (SVK) CH V3
2016-10-02 Tulln AUTCACIB S. Jarmer (AUT) CH V3
2016-10-01 Tulln AUTCACIB G. Hill (GBR) CH V4
2016-09-24 Lostallo CHECAC B. Shone Brodwall (NOR) CH V1, CAC, BOS
2016-09-17 Mammendorf DEUCAC G. Schaefer (DEU) CH V1/5, VDH
2016-09-11 Luksemburg LUXCACIB A. Griffa Bocca (ITA) CH V2, res.CAC
2016-08-21 Bratysława SVKCACIB H. Drazic Zeljka (HRV) CH V2, res.CAC
2016-08-20 Bratysława SVKCACIB M. Pavlaskova (SVK) CH V1, CAC, CACIB, BOS
2016-08-14 Innsbruck AUTCACIB M. Heine (DEU) CH V4
2016-08-13 Innsbruck AUTCACIB R. Jacobs (DEU) CH V4
2016-08-07 Druskienniki LTUCACIB G. Tesics (HUN) CH V4
2016-08-06 Druskienniki LTUCACIB E. Agafonova (RUS) CH V
2016-08-05 Druskienniki LTUCACIB J. Liimatainen (FIN) CH V
2016-07-23 Ingolstadt DEUCAC F. Boucek (CZE) CH V1, VDH
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) CH V4/4
2016-06-19 Brno CZECACIB S. Pavlovic (SRB) O V1, CAC, CACIB, BOS
2016-06-18 KrakówCACIB G. Weron (POL) O V1/1, CWC, CACIB, NDP, BOS
2016-06-12 Nitra SVKCACIB Dusan Paunovic (SRB) O V2, res.CAC
2016-06-11 Nitra SVKCACIB R. Kotlar (HUN) O V2, res.CAC
2016-06-10 Nitra SVKCAC D. Witkowska (POL) O V1, CAC
2016-06-04 TapfheimCAC V. Votek (SVK) O V2/5, res.VDH, res.CAC
2016-05-14 ŁódźCACIB M. Borges (PRT) O V1/3, CWC, CACIB, NDP, BOS
nowy Champion Polski
2016-05-08 Mammandorf DEUCAC D. Rudolph (DEU) O V
2016-04-24 OpoleCACIB G. Jipping (NLD) O V1, CWC, CACIB, NDP, BOS
2016-04-16 WrocławCWC myśliwskich A. Rożniatowska (POL) O V1, CWC, NDP, BOB, 3 BOG
2016-03-06 DrzonkówCACIB B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V3
2016-02-21 Budapeszt HUNCACIB I. Vojtekova (SVK) O V1, CAC
2016-02-20 Budapeszt HUNCACIB M. Wibier (DEU) O V2, res.CAC
2016-02-19 Budapeszt HUNCACIB V. Vojtek (SVK) O V1, CAC, CACIB
2016-02-18 Budapeszt HUNCACIB L. Istvan (SRB) O V1, CAC, res.CACIB
2016-01-24 LubinCWC D. Witkowska (POL) O V2
2016-01-09 Nürnberg DEUCACIB T. Munich (DEU) O V4
2015-12-06 Wels AUTCACIB T. Jakkel (HUN) O V4
2015-12-05 Wels AUTCACIB G. Tesic (HUN) O V2, res.CACA
2015-11-15 Karlsruhe DEUCAC B. Piesik (DEU) O V
2015-11-14 Karlsruhe DEUCACIB F. Dickmann (DEU) O VG
2015-11-08 PoznańCACIB J. Opara (POL) O V3
2015-11-07 PoznańCACIB T. Chwalny (POL) O V1, CWC, res.CACIB

 



ur. (d.o.b.): 2013-06-12

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): SUPRA CETERA

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2013-06-12

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): SUPRA CETERA

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 

Champion Polski (POL CH)



ur. (d.o.b.): 2013-06-12

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z białymi znaczeniami i maską / red with white markings black masked

Hod. (Breeder): SUPRA CETERA

Wł. (Owner): Puchheim DEU

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-04-01 WałbrzychCWC B. Horbatowska (POL) O V1/1, CWC, NDS
2017-03-05 DrzonkówCACIB T. Kuszyk (POL) O V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
2016-09-24 WrocławCACIB K. Opara (POL) O V3/4
2016-06-05 ŚwiebodziceCWC H. Woźna-Gil (POL) O V1/1, CWC
2016-05-29 LesznoCACIB G. Weron (POL) O VG/3
2016-05-08 Mammandorf DEUCAC D. Rudolph (DEU) O V4
2015-02-28 Salzburg AUTCACIB     VG
2014-06-01 LesznoCACIB G. Jipping (NLD) M ...
2014-05-18 Grafenegg AUTCAC OKWZR-Siegerschau     V

 



ur. (d.o.b.): 2013-06-12

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z białymi znaczeniami i maską / red with white markings black masked

Hod. (Breeder): SUPRA CETERA

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY
Data
Miejsce
Ranga
Sędzia
Klasa
Wyniki
2015-04-25 OpoleCACIB J. Quiros-Kubat (ARG) O V3
2014-08-17 Bratysława SVKCACIB   M VG2/2
2014-05-18 Grafenegg AUTCAC OKWZR-Siegerschau     VG
2014-03-30 Nitra SVKCACIB   SZ VN1/1
2014-03-29 Nitra SVKCACIB   SZ VN1/1

 



ur. (d.o.b.): 2013-06-12

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białymi znaczeniami / brindle with white markings

Hod. (Breeder): SUPRA CETERA

Wł. (Owner): FRA - DU HARAS D'HELIOS

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik