"H" SYNERGY

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 11.05.2020

"H" SYNERGY

2015-07-24 (3/5)

Essential Alternative Dominija

Carry On Ramblin'Man Carry On Pastrami Birkonbrae True E'Nuff
Carry On Bordeaux
Pencloe For Sure at FlicFlac Millwold Gold Dust to Exhurst
FlicFlac Kiss Of Gold at Pencloe
Boxing Helena's Coral Gem Boxing Helena's Xlnt Man Nevedith Veefa Vagabond
Nevedith Supa Sassy
Boxing Helena's August Eve Valentino's Quorum
Boxing Helena's Xena
Anabella Rosa Gheorghinia Synergy

Dumbriton Casting Stone Khabaray Single Malt at Dumbriton Fawnbree Special Brew at Dumbriton
Hillsdown Aisling Khabaray
Dumbriton Rainon Nevedith Justa Jesta
Birkonbrae Forever Love
Belle Epoque Idealist Courthill Christopher Nevedith Kfa Kraka
Courthill Coppellia
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty Oldkins Brass Band
Bokamaro Hastings

 



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane / blue brindle

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): DNK - A'S DREAM OF

Potomstwo (Progeny):

"A" A's Dream Of 2018 DNK

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-01-19 Lubin CACIB Iuza Beradze (CZE) O V2/5
2019-09-15 Gorzów Wielkopolski CWC Tadeusz Chwalny (POL) O ...
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) O V2/4
2019-06-16 Gorzów Wielkopolski CWC Tomasz Wolańczyk (POL) O V3/4
2018-09-08 Kołobrzeg CACIB Andrzej Szutkiewicz (POL) O V1/4, CWC
2018-07-14 Gorzów Wielkopolski CACIB Felicity Thompson (IRL) O V3/6
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) O V1/3, CWC, CACIB, NDP

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-09-17 Gorzów Wlkp.CWC J. Grunt (POL) O V2/3

 



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): DEU

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-02-11 Keurmeester NLDklub G. Decruy (BEL) O VG/8
2016-09-17 Bremen-Stuhr DEUWCD CAC R. Bluemel (AUT) M VG/6
2016-04-23 Lingen DEUCACIB Czegledi (HUN) SZ VP1
2016-03-06 Groningen NLDMartinidogshow H. van der Lee-Grevelt (NLD) MSZ VP2

 



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):


 



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):


 



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):


 



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): Dąbrowa POL - ALAZJA

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-05-01 ManowoCWC myśliwskich P. Król (POL) ... V1/..., CWC
2017-04-30 InowrocławCWC B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) P V2/2
2017-04-29 GrudziądzCWC A. Ostrowski (POL) P V1/2, CWC
2017-02-05 BrodnicaCWC S. Slukin (UKR) P V2/2
2017-01-08 GdyniaCWC M. Lipiec (POL) P V2/2
2016-12-11 LublinCACIB E. Haapaniemi (FIN) M V2/6
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M VG/9
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) M V/8
2016-08-28 SkaryszewCWC D. Prozorov (RUS) M VG4/4
2016-08-27 SkaryszewCWC myśliwskich Z. Bogdanova (RUS) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2016-08-14 ToruńCWC A. Waszkowski (POL) M V/6
2016-07-24 KonopiskaKLUB B. Fritz (DEU) M V4/5
2016-07-23 KonopiskaCACIB V. Panuska (CZE) M V4/4
2016-07-03 Gorzów Wlkp.CWC H. Woźna-Gil (POL) M V2/2
2016-06-26 SzczecinCWC G. Weron (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
2016-06-12 KaliszCWC T. Borkowski (POL) M V3/4
2016-05-29 LesznoCACIB G. Weron (POL) M V3/4
2016-05-21 AntoninekCWC myśliwskich T. Chwalny (POL) M V2/3
2016-05-14 ŁódźCACIB M. Borges (PRT) M V/9
2016-03-20 KatowiceCWC G. Weron (POL) SZ WO2
2016-03-06 DrzonkówCACIB B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) SZ WO1, BOB Puppy
2016-02-14 BydgoszczCWC D. Paunovic (SRB) SZ WO1, BOB Puppy
2016-02-13 BydgoszczCWC T. Romanovskaya (BLR) SZ WO1, BOB Puppy
2016-01-17 BrodnicaCWC B. Spoljaric (HRV) MSZ WO1, BOB Minor Puppy

 



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour):  /

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):


Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Polski (POL CH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Champion Ukrainy (UKR CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2015-07-24

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): SYNERGY

Wł. (Owner): Rzeszów POL - DUOVARIUS

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-03-16 Jarosław CWC Vladimir Piskay (SVK) CH V1/1, CWC, NDS, BOB, 3 BOG

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-04-22 Satu Mare ROUCACIB     V1, CAC, CACIB, BOB
2017-09-03 Lwów UKRCACIB     V1, CAC, res.CACIB
2017-09-02 Lwów UKRCACIB     V1, CAC, CACIB, BOB, 2 BOG
2017-05-21 RzeszówCACIB D. Witkowska (POL) O V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOB, 4 BOG
2017-05-20 KamionkaCWC myśliwskich L. Siejkowski (POL) O V1/1, CWC, NDS, BOS
2017-04-30 KrosnoCWC E. Augustyniak (POL) O V1/1, CWC, NDS
2017-03-11 JarosławCWC L. Salamon (POL) O V2/2
2016-11-13 KielceCACIB T. Hehir (IRL) P V1/2, CWC, CACIB, NDS
2016-11-12 KielceCACIB H. Stockmari (FIN) P V3/3
2016-08-21 Nowy SączCWC M. Supronowicz (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB
2016-06-18 KrakówCACIB G. Weron (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
2016-05-22 RzeszówCACIB A. Szutkiewicz (POL) M V4/5
2016-05-21 RzeszówCWC myśliwskich P. Rehanek (CZE) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2016-05-08 KrosnoCWC A. Rożniatowska (POL) M V2
2016-03-12 JarosławCWC L. Salamon (POL) SZ WO1, BOB Puppy


do strony hodowli

do góry





































Copyright: Katarzyna Matusik