"S" TYLKO TY 2018

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 17.06.2020

"S" TYLKO TY

2018-02-22 (4/1)

Falconcrag Master Class

Collooney Look No Further Than Crosscop Falconcrag Goldsmith at Collooney Pencloe Inca Gold
Becscott Standard Lady of Falconcrag
Collooney Irish Coffee Collooney He's The One
Cobyco Call Me Madam at Stonefox
Becscott Radiant Lady Scarletfair One Knight Fullerton Heavenly Mover
Pipijay Starlight of Scarletfair
Becscott Delectable Lady Birkonbrae O'Boy of Hillsdown
Becscott Graceful Lady
Tylko Ty Hotchpotch

Tylko Ty Irish Cream Orlando Lazarus Ashmore Whimpering Werewolf
Love Me Tender Lazarus
Barnesmore Hocus Pocus Barnesmore War Pony
Barnesmore Black Orchid
Pipsqueak Qaramelli Pipsqueak Nappisilmä Khalibadh Snögubbe
Leyenda Miyabi Oh So Sexy
Pipsqueak Fantasmagorica Wolf Tone Viking
Play A While Fantasiregn

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)

Coursingowy Mistrz Polski 2019 (LC POL Master)

licencja coursingowa (LC licence)

reproduktor / stud dog



ur. (d.o.b.): 2018-02-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Poznań POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-02-16 Bydgoszcz CACIB Leszek Salamon (POL) P V/6
2020-01-11 Brodnica CWC Boris Spoljaric (HRV) P VG1/1
2020-01-11 Brodnica CWC Karel Horak (CZE) P V1/2, CWC, NDP, BOS, new POL CH
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) O V1/2, CWC, NDP
2019-09-28 Wrocław CACIB Petru Muntean (ROU) P VG2/2
2019-09-22 Iłowa CWC Blanka Horbatowska (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) P V3/6
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) P V/5
2019-06-23 Szczecin CACIB Zafra Sirik (ISR) M V1/3, Zw.Mł., new POL JCH
2019-06-16 Jelenia Góra CWC Leszek Salamon (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2019-06-02 Kalisz CWC Anna Rożniatowska (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 2 BOG
2019-06-01 Kalisz CWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) M V2/2
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) M V2/6
2019-03-24 Zielona Góra CWC Dorota Witkowska (POL) M V3/4
2019-03-23 Zielona Góra CWC Tomasz Kuszyk (POL) M VG3/3
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) M V3/3
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) M V/5
2018-12-01 Świebodzice CWC Anna Rożniatowska (POL) M nieobecny
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) SZ WO1/2
2018-09-02 Włocławek CWC Tadeusz Chwalny (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2018-08-25 Gostynin CWC Leszek Siejkowski (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy

COURSINGI
2020 Mistrzostwa Słowacji Adamov SVK miejsce 8/21
2019 Rybnica CACIL miejsce 13/17
2019 Mistrzostwa Polski Swornegacie CACIL miejsce 1/22, CCWC, CACIL, Mistrz Polski
2019 Mistrzostwa Polski Północnej Przywidz miejsce 7/14



ur. (d.o.b.): 2018-02-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z maską / red black masked

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Gdynia POL

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2020-02-16 Bydgoszcz CACIB Leszek Salamon (POL) P V3/6
2020-02-09 Katowice CACIB Paulo Coelho (PRT) P V2/2
2020-01-05 Sopot CWC Piotr Król (POL) P V2/2
2019-12-15 Lublin CACIB Stelios Makaritis (GRC) P V2/3
2019-10-12 Ostróda CWC Blanka Horbatowska (POL) P V1/1, CWC, NDP
2019-09-14 Koszęcin KLUB Wilfriede Schwerm-Hahne (DEU) P V/5
2019-08-11 Sopot CWC Sigrid Jarmer (AUT) M V1/1, Zw.Mł.
2019-08-10 Sopot CACIB Viachaslav Viarbitski (BLR) M V2/4
2019-07-28 Chojnice CWC Leszek Siejkowski (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2019-07-14 Gdynia CWC Andrzej Kaźmierski (POL) P V3/3
2019-06-02 Ustka CWC Mirosław Olejnik (POL) P V1/1, CWC, NDP, BOS
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) M VG/6
2019-05-01 Manowo CWC Hanna Woźna-Gil (POL) M V2/2
2019-04-13 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) M nieobecny
2019-02-17 Bydgoszcz CWC Peter Harsanyi (HUN) M V2/3
2019-01-12 Brodnica CWC Christophe Coppel (FRA) M VG2/2
2019-01-06 Gdańsk CWC Blanka Horbatowska (POL) M V2/3
2018-08-05 Sopot CACIB Oliver Simon (HRV) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy

 



ur. (d.o.b.): 2018-02-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z maską / red black masked

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-02-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2018-02-22

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rude z maską / red black masked

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik