"V" TYLKO TY

Whippety w Polsce

Data ostatniej aktualizacji strony: 06.08.2020

"V" TYLKO TY

2006-01-29 (4/2)

Wolf Tone Viking Bohem Flight Time Chelsea Drakkar of Oxford Whippoorwill Moonstone
Chelsea Saffron
Bohem Delacreme Demoiselle Delacreme de la Renta
Whippoorwill Sonatina
Signum Soprani Airescot Fandango Airescot Waistcoat
Merci Isle Whisper To A Purr
Merci Isle Whisper To A Purr Delacreme de la Renta
Merci Isle Hot Flowers
Barnesmore Hocus Pocus

Barnesmore War Pony Barnesmore Chirakawa Savuka The Minstrel
Hillsdown Romantica
Barnesmore Whisper Pencloe Pinza
Barnesmore Gypsy Queen
Barnesmore Black Orchid Barnesmore Ace of Spades Painted Pony
Barnesmore Mercedes
Barnesmore Angelica Barnesmore Chirakawa
Austrene Quite A Legacy



ur. (d.o.b.): 2006-01-29

zm. (d.o.d.): 2019-12-10

Umaszczenie (Colour): płaszczowe pręgowane / brindle and white

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Muszyna POL - FAWORITE KING

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY
Data
Miejsce
Ranga
Wyniki
2009-03-22 KatowiceCACIB VG4
2008-07-20 Nowy SączCWC V1, CWC, NDPwR
2008-06-29 KrakówCACIB V2
2008-03-30 KatowiceCACIB V2
2007-11-17 KielceCACIB VG
2007-09-16 ChorzówCWC V2
2007-08-05 ZakopaneCWC V1, NDPwR
2007-07-22 Nowy SączCWC V1, CWC, NDPwR, BOB
2007-07-15 Nowy TargCWC V1, CWC, NDPwR, BOB
2007-06-24 KrakówCACIB VG
2007-05-20 BytomCWC V1, Zw.Mł.
2007-04-28 OpoleCACIB V2
2007-03-18 KatowiceCACIB V2
2006-11-19 KielceCACIB V3
2006-09-10 ChorzówCWC WO2
2006-08-06 ZakopaneCWC WO1
2006-07-23 Nowy SączCWC WO1

 



ur. (d.o.b.): 2006-01-29

zm. (d.o.d.): 2020-07-10

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Bielefeld DEU

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2006-01-29

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane płaszczowe / blue brindle and white

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Włoszczowa POL

Potomstwo (Progeny):

-


Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Estonii (EST CH)
Champion Kanady (CAN CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion Szwecji (SWE CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Zwycięzca Klubu Węgier 2008, 2010 (HUN Club W)
Zwycięzca Litwy 2009 (LTU W)
Zwycięzca Donaueschingen 2010 (Donaueschingen W)
Vilnius Cup 2009
licencja coursingowa (LC licence)

reproduktor / stud dog
(dostępne mrożone nasienie / frozen semen available)



ur. (d.o.b.): 2006-01-29

zm. (d.o.d.): 2017-10-15

Umaszczenie (Colour): pręgowane z białym / brindle and white

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Cisie POL - TYLKO TY & KARADHRAS

Potomstwo (Progeny):

Electric Paws 2020
"N" Tylko Ty 2014
"P" Xploring 2011 NOR
"A" Hepi Hepri 2011 RUS
Tajmahal 2010 SWE
"D" Bandadory 2010
"B" Sasima 2009
"D" Tylko Ty 2009
"C" Whiteheads 2009
"B" Władca Traw 2009
"B" Azarin 2009
"T" Filisart 2009
"J" ForgetMeNot 2008 CAN
"I" Joska ForgetMeNot 2008 CAN
Sporting Field 2008 USA
Endeavor/Spellbound 2008 USA
Kisharo 2008 CAN
Winterbourne 2008 CAN
Azure 2008 CAN
"C" Jetstream 2008 CAN
"H" ForgetMeNot 2008 CAN
"N" Cariad 2008 CAN

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2014-09-07 KonopiskaKLUB V. Nataletti (ITA) W V3
2014-09-06 Konopiskawystawa chartów Europy Centralnej T. Jakkel (HUN) W V2
2014-07-12 WarszawaCACIB L. Childs (AUS) W V1, BOB Veteran
2013-09-21 Budapeszt HUNCAC     V2, res.CAC
2013-09-21 Budapeszt HUNCAC     V2, res.CAC
2010-08-08 Donaueschingen DEUCAC I. Kyrklund (SWE) CH V1, VDH, BM, BOS
2010-08-07 Donaueschingen DEUCAC B. Bengston (USA) CH V1, VDH, Winner Donaueschingen, BM, BOB
2010-07-11 Godollo HUNSpec K. Rychlik (POL)   V2
2010-07-10 Godollo HUNKlub I. Naaris (EST)   V1, CAC, Zw.Klubu HUN
2010-06-25 Herning DNKWDS Espen Engh (NOR) O V3/26
2010-06-23 Fredericia DNKKLUB R. Paust (USA/SWE) O 4/12
2010-05-30 AntoninekKLUB M. Finney (IRL) CH V4/4
2010-05-01 ŁódźCACIB B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) CH V1, CWC, CACIB, ZW, CQ, BOB
2009-10-10 Bratysława SVKCAC K. Blutecher (NOR) CH V4
2009-10-09 Bratysława SVKWDS G. Jipping (NLD) CH V/13
2009-09-13 ChorzówCWC A. Gjentes (NOR) CH V1, CWC, NDPwR
2009-09-11 WarszawaCWC Tomasz Kuszyk (POL) CH V3/4
2009-09-06 Olsztyn k/CzęstochowyCWC chartów I. Vojtekova (SVK) CH V1/4, CWC, NDPwR
2009-09-05 Olsztyn k/CzęstochowyKLUB B. Ahrens (ITA) CH V1/6, CWC, Najlepszy Ruch
2009-08-30 BiałystokCACIB M. Levente (HUN) CH V3
2009-06-27 Ogre LVACAC O. Vondrous (CZE)   V1, CAC, CQ, BestDog1, BOB
2009-06-27 Parnu ESTCACIB B. Ruth-Smith (USA)   V1, CAC, CACIB, BOS
2009-04-24/27 Vasteras SWE  R. Lindholm (SWE) O V1, Ck, Cert, BIR, 4 BOG
2009-04-05 Nowy Dwór MazowieckiCWC     V3
2009-03-22 KatowiceCACIB G. Jipping (NLD) CH V3/6
2009-03-15 Wilno LTUCACIB M. Mahonen (FIN)   V1, CAC, CACIB, Vilnius Cup, BM, BOB
2009-03-14 Wilno LTUCACIB R. McCoy (IRL)   V1, CAC, CACIB, Zw.LTU, CQ
2009-01-18 Lubljana SVNCACIB K. Jarvinen (FIN) CH V1, CAC, CACIB
2009-01-17 Lubljana SVNKLUB K. Edh (SWE) CH VG
2009-01-17 Lubljana SVNCACIB R. Paust (USA/SWE) CH V1, CAC, CACIB
2008-11- Columbus, Ohio USA      ...
2008-11- Columbus, Ohio USA      ...
2008-11- Columbus, Ohio USA      ...
2008-11- Columbus, Ohio USA      ...
2008-10-04 Budapeszt HUNKLUB B. Ruth-Smith (USA) CH V1, CAC, Zw.Klubu HUN
2008-10-03 Budapeszt HUNEDS J.J. Dupas (FRA) CH V/15
2008-07- Skokloster SWE    CH V
2008-07- Skokloster SWE    CH V
2008-06-28 National Whippet Club of Canada, CAN  H. Brettel   Winner Dog-WD, 5 punktów
2008-06-21 Mountaineer Kennel Club, Waynesburgh, USA  C.J.B. Purkhiser   Winner Dog-WD, Best of Winners, BOS, 2 punkty
2008-06-08 Erie Shores Kennel Club, Caledonia, CAN  A. Hennigan   Winner Dog-WD, Best of Winner, 2 punkty
2008-06-07 Erie Shores Kennel Club, Caledonia, CAN  R. Hubrich   1/Reserve Dog
2008-06-06 Erie Shores Kennel Club, Caledonia, CAN  J. Cross   1/Reserve Dog
2008-05-23 Holland Michigan Kennel Club, Kalamazoo, USA  C. Spritzer   Winner Dog-WD, 3 punkty
2008-04-29 Forest City Kennel Club, Tillsonburg, CAN  K. Leblanc   Winner Dog-WD, 1 punkt
2008-04-28 Forest City Kennel Club, Tillsonburg, CAN  G. Jeavons   Winner Dog-WD, 1 punkt
2008-04-27 Forest City Kennel Club, Tillsonburg, CAN  M. Houston-McMillan   Winner Dog-WD, 1 punkt
2008-04-27 Fort St.Clair Kennel Club, Ohio, USA  J.C. Shelton   1/Reserve Dog
2008-04-13 Kent Kennel Club, Chatham, CAN  R.S. Walker   Winner Dog- WD, Best of Winner, 2
2008-03-14 Lone Star Kennel Club, Dallas/Texas, USA  T. Hite   2 lokata
2008-03-14 Louisville Kennel Club, Kentucky, USA  B. Bengston (USA)   Winner Dog - WD, Best of Winners, BOS, 5 punktów
2008-02-09 Orangeville & Districrt Kennel Club, Orangeville CAN  G. MacCuaig   Winner Dog - WD, 2 punkty
2008-02-09 Central Indiana Kennel Club, Indianapolis USA  J. Urban   Winner Dog - WD, 4 punkty
2008-01-20 Elgin Country Kennel Club, London CAN  M. Hill   1/Reserve Dog
2008-01-19 Oakland County Kennel Club, INC, Detroit, USA  B. L. Krause   1/Reserve Dog
2007-11-10 PoznańKLUB A. Kaźmierski (POL) O V1, CWC
2007-10- Novi Sad SRBCACIB Z. Gajic (SVN)   V1, CAC, CACIB, BOS
2007-09-16 ChorzówCWC E. M. Klepp (NOR)   V3
2007-07-08 Warszawa CACIB S. Stefik (SVK) M V1, Zw.Mł.
2007-07-07 Chlumec nad Cidlinou CZEKlub KCHCHADP R. Brandt (DNK) P V2, res.CAC, najlepszy ruch
2007-06-24 KrakówCACIB V. Vojtek (SVK) M V3
2007-06-13 SzczecinCACIB E. Engh (NOR) P V1, CWC, res.CACIB
2007-05-13 PłockCWC L. Vaitkeviciene (LTU) M V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
2007-05-05 ŁódźCACIB M. Saevich (ARG) M V2
2007-05-03 BydgoszczCWC J. Staniszewska-Borkowska (POL) O V1, CWC
2007-04-28 OpoleCACIB C. Zsolt Lokodi (ROU) M V3
2007-04-01 Nowy Dwór MazowieckiCWC   M V1, Zw.Mł.
2007-03-18 KatowiceCACIB Ch. Vantu (ROU) M V3
2006-11-19 KielceCACIB B. Milosevic (SRB) M V4
2006-11-10 PoznańWDS   M VG
2006-09-10 ChorzówCWC E. Janzon (SWE) SZ WO1
2006-09-09 WarszawaCWC E. Marcinkowska (POL) SZ WO1, BOB Puppy
2006-08-26 SwornegacieKlub A. Pobudkowski (POL) SZ WO1, BIS Puppy



ur. (d.o.b.): 2006-01-29

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane płaszczowe / blue brindle and white

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Kielce POL

Potomstwo (Progeny):


WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2008-08-24 RadomCWC   O V2
2008-04-27 OpoleKLUB S. Stefik (SVK) O V2/5
2008-04-26 OpoleCACIB J. Opara (POL) O V2/4

Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Kanady (CAN CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion RKF
Champion Rosji (RUS CH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Champion Słowacji (SVK CH)
Champion Węgier (HUN CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Champion Polski Weteranów (POL VCH)



ur. (d.o.b.): 2006-01-29

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): białe w pręgowane łaty / white and brindle

Hod. (Breeder): TYLKO TY

Wł. (Owner): Cisie POL - TYLKO TY

Potomstwo (Progeny):


WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2015-09-12 WarszawaCWC A. Kochan (POL) W V1, BOB Veteran
2015-09-06 IłżaCWC N. Kharatishvili (RUS) W V1, BOB Veteran
2015-07-11 WarszawaCACIB E. Agafonova (RUS) W V1, BOB Veteran
2013-09-08 KonopiskaKLUB J. Opara (POL) CH V3
2010-06-25 Herning DNKWDS Per Iversen (NOR) CH V/16
2011-05-07 Stara MiłosnaKLUB     V2
2010-05-30 AntoninekKLUB     V1, CWC
2010-02-14 BydgoszczCWC     V1, CWC, ZW
2010-02-13 BydgoszczCWC     V1, CWC, ZW
2007-11-17 KielceCACIB     V1, CWC, CACIB, NDSwR
2007-09-08 WarszawaCWC     V2
2007-07-08 WarszawaCACIB     V1, CWC, CACIB, NDSwR
2007-05-03 BydgoszczCWC J. Staniszewska-Borkowska (POL) M V1, Zw.Mł.
2007-04-01 Nowy Dwór MazowieckiCWC     V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 3 BOG
2006-11-19 KielceCACIB     V1, Zw.Mł., BOB Junior
2006-11-10 Poznańświatowa     V
2006-09-10 ChorzówCWC     WO1
2006-09-09 WarszawaCWC     WO2
2006-08-26 SwornegacieKLUB     WO1


do strony hodowli

do góry





































Copyright: Katarzyna Matusik