"O" WHITEHEADS

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 25.05.2020

"O" WHITEHEADS

2016-01-27 (8/2)

Whiteheads Leonard Cohen Karadhras Ferrucio Sobresalto Keste Bohem Bon Vivant
Sobresalto Jazz Reign
Cariad's Karadhras N Silver Mist Tylko Ty Viking's Pride
Cariad's Get The Party Started
Rhetsgis Shirley Bassey Adagio Love Supreme Carry On Pastrami
Flic Flac Kiss of Love
Rhetsgis My Guardian Angel Burnt Sienna Clark Street
Rhetsgis Four Roses
Whiteheads Jamaica Sands

Sporting Fields Masterpiece at Ypsylon Harmony's Pablo Picasso Harmony's Andauer Lover Come Back
Harmony's Bristol Creme
Sporting Fields Beach Baby Sporting Fields Major League
Sporting Fields Bahama Sands
Whiteheads All That Magic Sol Y Sombra Jour de Soleil Sol Y Sombra Scandale a la Cour
Sol Y Sombra Promenade Sentimentale
Bokamaro Magic Touch Bokamaro Big Ben
Anahita Arva's Gluck Hallucination

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): ciemnopłowe z czarną maską i białymi znaczeniami / dark fawn with white markings, black masked

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 

RODOWÓD / PEDIGREE

ur. 
d.o.b. 

zm. 
d.o.d. 

umaszczenie: 
colour: 

hod. 
breeder: 

wł. 
owner: 

potomstwo: 
progeny: 

2016-01-27


-


płowe z białymi znaczeniami
fawn with white markings



Jelenia Góra POL - MARZENIEM MALOWANE


-




ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): Warszawa POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) O V/10
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) O V3/4

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-10 Nowy Dwór MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) O ...
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) O nie do oceny/5
2017-07-08 WarszawaCACIB E. Stolarska (POL) O V1/6, CWC, CACIB, CQ 2018, NDP, BOS
2016-09-11 WarszawaCWC A. Rożniatowska (POL) SZ WO2/3
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) MSZ WO1/3

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): SVN

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z czarną maską i białymi znaczeniami / fawn with white markings, black masked

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowo-białe / fawn and white

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-02-26 LublinCWC T. Kuszyk (POL) M ...3/3
2016-09-11 WarszawaCWC A. Rożniatowska (POL) SZ WO3/3
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) MSZ WO3/3

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): ciemnopłowe z białym / dark fawn and white

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): rudo-białe / red and white

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Międzynarodowy (CIB)
Champion Federacji Bośni i Hercegowiny (BIH Fed.CH)
Champion Litwy (LTU CH)
Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)
Zwycięzca Klubu 2017 (POL Club W)
Zwycięzca Sarajewa 2018 (Sarajevo W)



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowe z białymi znaczeniami / fawn with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): Grójec POL - CE LA SUPRO

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-07-22 Konopiska CACIB Maria Zasada (POL) CH V1/4, CWC, res.CACIB
2018-06-17 Kraków CACIB Catarina Castro (PRT) CH nieobecna
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) CH V/10
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) CH V2/4
2018-04-29 Opole CACIB Michael G. Hill (CAN) CH V1/4, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
2018-02-11 Katowice CACIB Lotte Jorgensen (DNK) O V1/3, CWC, CACIB, CQ 2019, NDS, BOB, 3 BOG

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-07-14/15 Sarajewo BIHCACIB     V1, CWC, CACIB, Sarajewo Winner 2018, BF, BOB, BOG
nowy Champion Federacji Bośni i Hercegowiny
nowy Champion Międzynarodowy
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) O V1/6, CWC, CACIB, NDS, BOB, 3 BOG
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) P V2/3
2017-08-13 Donaueschingen DEUSighthound Festival P. Coelho (PRT) P V/17
2017-08-12 Donaueschingen DEUSighthound Festival N. Rule-Steele (AUS) P V/18
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) P V1/4, CWC, Zw.Klubu, NDS
2017-06-25 KołobrzegCACIB J. Vasco Pocas (PRT) P V1/2, CWC
2017-06-18 KrakówCACIB G. Jipping (NLD) P V1/3, CWC, CACIB, NDS, BOB, 2 BOG
2017-05-21 RzeszówCACIB D. Witkowska (POL) P V1/2, CWC
2017-05-13 ŁódźCACIB B. Lundgren (SWE) P V1/3, CWC
2017-04-30 KrosnoCWC E. Augustyniak (POL) P V1/2, CWC
2016-12-11 LublinCACIB E. Haapaniemi (FIN) M V1/6, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
2016-12-04 LegionowoCWC E. Stolarska (POL) M V1/1, Zw.Mł.
2016-11-13 KielceCACIB T. Hehir (IRL) M V2/8
2016-11-12 KielceCACIB H. Stockmari (FIN) M V1/4, Zw.Mł.
2016-10-30 PoznańCACIB R. Oliveira (PRT) M V4/9
2016-10-29 PoznańCACIB K. Rychlik (POL) M V2/8
2016-09-11 WarszawaCWC A. Rożniatowska (POL) SZ WO1/2, BOB Puppy
2016-08-27 SkaryszewCWC myśliwskich Z. Bogdanova (RUS) SZ WO1/1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
2016-07-24 KonopiskaKLUB B. Fritz (DEU) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy
2016-07-09 WarszawaCACIB G. Ridarcikova (SVK) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy

Champion Litwy (LTU CH)
Champion Polski (POL CH)
Champion Rumunii (ROU CH)
Champion Węgier (HUN CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2016-01-27

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): płowo-białe / fawn and white

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): Jelenia Góra POL - MARZENIEM MALOWANE

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) CH VG4/4
2019-04-28 Opole CACIB Tatjana Urek (SVN) CH V4/4
2019-01-20 Lubin CACIB Tadeusz Chwalny (POL) CH V3/3
2018-11-18 Poznań CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JPN) CH V2/4
2018-11-17 Poznań CACIB Tadeusz Chwalny (POL) CH V4/5
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) CH V2/2
2018-10-07 Jelenia Góra CWC Tomasz Wolańczyk (POL) CH V2/2
2018-10-06 Spała CWC Tomasz Wolańczyk (POL) CH V1/1, CWC
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) CH V1/1, CWC
2018-09-08 Kołobrzeg CACIB Andrzej Szutkiewicz (POL) CH V3/4
2018-08-19 Legnickie Pole CWC Mirosław Olejnik (POL) CH V1/1, CWC
2018-06-30 Szczecin CACIB Roland Spörr (AUT) CH VG4/4
2018-06-24 Jelenia Góra CWC Iuza Beradze (CZE) CH V2/2
2018-01-20 Lubin CACIB Leszek Salamon (POL) CH nieobecna

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-17 Wilno LTUCACIB G. Veiga (PRT) O VG2/2
2017-12-16 Wilno LTUCACIB T. Thomas (AUS) O V1/1, CAC
2017-12-10 Nowy Dwór MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) CH V1/1, CWC, NDS, BOS
2017-12-02 ŚwiebodziceCWC J. Grunt (POL) O V2/2
2017-10-15 Jelenia GóraCWC B. Horbatowska (POL) CH V1/1, CWC, NDS
2017-10-14 Jelenia GóraCWC H. Woźna-Gil (POL) CH V1/1, CWC, NDS
2017-09-23 WrocławCACIB G. Weron (POL) CH V3/3
2017-08-20 Legnickie PoleCWC A. Rożniatowska (POL) CH V1/1, CWC
2017-08-19 Legnickie PoleCWC myśliwskich G. Weron (POL) CH V1/1, CWC
2017-08-13 Mlada Boleslav CZECACIB Jean Jaques Dupas CH V3/3
2017-07-30 Alba Iulia ROUCAC Maria Talvitie CH V1, CAC
2017-07-29 Alba Iulia ROUCACIB Barbara Mueller CH V1, CAC, CACIB, BF, BOB, 3 BOG
2017-07-29 Alba Iulia ROUCAC Calin Simu CH V1, CAC, BF, BOB, 2 BOG
2017-07-23 KonopiskaKLUB A. Novak (SVN) CH V2/3
2017-07-22 KonopiskaCACIB B. Piesik (DEU) CH V1/2, CWC
2017-06-18 KrakówCACIB G. Jipping (NLD) CH V1/1, CWC, res.CACIB
2017-05-14 Miskolc HUNCACIB Andras Korozs (HUN) P V1, CAC
2017-05-13 Miskolc HUNCAC Nedim Suta P V1, CAC, BOB
2017-05-13 Miskolc HUNCACIB Roberto Shill P V1, CAC
2017-05-13 Miskolc HUNCAC Nedim Suta P V1, CAC, BOB
2017-04-30 Jelenia GóraCWC A. Kochan (POL) O V1/1, CWC
2017-04-23 OpoleCACIB R. de Santiango (PRI) M V1/9, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG
2017-03-17 KatowiceCACIB E. Pyrchała (POL) M V/7
2017-01-29 SosnowiecCWC A. Rożniatowska (POL) M V1/4, Zw.Mł.
2016-12-03 ŚwiebodziceCWC T. Chwalny (POL) M V1/3, Zw.Mł., BOS
2016-10-16 Jelenia GóraCWC E. Augustyniak (POL) SZ WO1/1, BOB Puppy
2016-10-15 Jelenia GóraCWC J. Coppens (NLD) SZ WO1/2, BOB Puppy
2016-08-07 ZakopaneCACIB M. Lipiec (POL) SZ WO2/2
2016-07-17 LubinCWC M. Lorenc (POL) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy
2016-07-16 LubinCWC myśliwskich T. Chwalny (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
2016-06-26 Jelenia GóraCWC B. Horbatowska (POL) MSZ WO1/2


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik