"R" WHITEHEADS

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 25.05.2020

"R" WHITEHEADS

2017-06-15 (6/1)

Camouflage Idealist

Cobyco Center Piece Cobyco Cavalier Hillsdown Fergal
Oakbark Mistletoe and Wine
Barnesmore Cat Balou at Cobyco Cobyco Cavalier
Barnesmore Painted Lady
Jesterland Bokamaro Amazing Beauty Oldkins Brass Band Silkstone Quest for Glory
Oldkins Belinda Bluebell
Bokamaro Hastings Nut Crisp of Nevedith
Anahita Arva S Gluck Hallucination
Rhetsgis Shirley Bassey

Adagio Love Supreme Carry On Pastrami Birkonbrae True E'Nuff
Carry On Bordeaux
Flic Flac Kiss of Love Lorricbrook Bandleader
Pencloe Dutch Amber
Rhetsgis My Guardian Angel Burnt Sienna Clark Street Librium's Runcatch and Kill
Adagio Love Is All Around
Rhetsgis Four Roses Balzac Stralande Tider
Rhetsgis Donna Isabella

 



ur. (d.o.b.): 2017-06-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane płaszczowe / blue brindle and white

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): Częstochowa POL

Potomstwo (Progeny):

-

 

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2017-06-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane płaszczowe / blue brindle and white

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): Brwinów POL - JESTERLAND

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-08-18 Wasilków CACIB Piotr Król (POL) O V1/4, CWC, new POL CH
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) P V3/6
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V1/5, CWC
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) O V3/5
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) P VG4/4
2018-09-29 Wrocław CACIB Lenka Frncova (CZE) P V1/2, CWC
2018-08-26 Radom CWC Piotr Król (POL) M V1/2, Zw.Mł., BOB Junior, BOB, 4 BOG, new POL JCH
2018-08-19 Białystok CACIB Christian Stefanescu (ROU) M VG2/2
2018-06-24 Szczytno CWC Maciej Lipiec (POL) M V1/1, Zw.Mł., BOB Junior
2018-06-17 Kraków CACIB Catarina Castro (PRT) M V1/3, Zw.Mł., BOS
2018-05-20 Korfowe CWC Roberto Posa (CHE) M V3/5
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) M V3/8
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M V4/6
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) M V2/3

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-12-10 Nowy Dwór MazowieckiCWC E. Augustyniak (POL) MSZ WO1/2, BOB Minor Puppy
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) MSZ WO2/2

 



ur. (d.o.b.): 2017-06-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-06-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-06-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2017-06-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):

-

Champion Polski (POL CH)
Młodzieżowy Champion Polski (POL JCH)



ur. (d.o.b.): 2017-06-15

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne pręgowane z białymi znaczeniami / blue brindle with white markings

Hod. (Breeder): WHITEHEADS

Wł. (Owner): Henryków-Urocze POL - WHITEHEADS

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2019-10-26 Spała CWC Maria Zasada (POL) O V1/5, CWC, NDS, BOB, BOG, 3 BIS, new POL CH
2019-05-26 Leszno CACIB Rui Oliveira (PRT) P V4/5
2019-05-11 Łódź CACIB Henrik Härling (SWE) O V4/8
2019-03-30 Nadarzyn CACIB Adam Ostrowski (POL) P V2/7
2019-03-09 Jedlińsk CWC Anna Rożniatowska (POL) P V1/1, CWC, NDS, BOS
2018-12-16 Lublin CACIB Joao Vasco Pocas (PRT) O V3/5
2018-12-09 Nowy Dwór Mazowiecki CWC Andrzej Szutkiewicz (POL) P V1/6, CWC, NDS, BOS
2018-11-10 Kielce CACIB Mark Cocozza (GBR) P V3/9
2018-10-27 Pruszków CWC Zafra Sirik (ISR) M V1/4, Zw.Mł.
nowy Młodzieżowy Champion Polski
2018-09-09 Warszawa CWC Tomasz Wolańczyk (POL) M V3/5
2018-08-26 Radom CWC Piotr Król (POL) M V1/3, Zw.Mł.
2018-06-17 Kraków CACIB Catarina Castro (PRT) M V4/10
2018-05-19 Korfowe Klub Jarmo Vourinen (FIN) M V/22
2018-05-12 Łódź CACIB Zeljko Gajic (SVN) M V3/10
2018-04-29 Opole CACIB Michael G. Hill (CAN) M V1/9, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
2018-04-07 Warszawa CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL) M nieobecna
2018-03-24 Pruszków CWC Henrik Härling (SWE) M V/10

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-11-26 KielceCACIB A. Cronander (SWE) MSZ WO2/4
2017-11-25 KielceCACIB T. Ahlman Stockmari (FIN) MSZ WO3/4
2017-11-24 KielceCACIB M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL) MSZ ...
2017-11-19 PruszkówCWC B. Foss (NOR) MSZ WO1/2


do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik