"C" LOOP LINE

Whippety w Polsce

Aktualizacja / Last update: 17.06.2020

"C" LOOP LINE

2016-01-16 (3/4)

Irish Racer Brodwinek

Balifail Aretino Gryphon van de Spaarnemeute Binkie van de Spaarnemeute
Cat van de Spaarnemeute
Fly Over of Champ`s Runners Batman Supersonic
Athene of Champ`s Runners
Gloria Victis Brodwinek Federico Brodwinek Faithful Prince Aviaticus
Dona Esmeralda Aviaticus
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel
Daylight Supersonic
Hawana for Aviaticus Brodwinek

Blackbird de la Mouche Noire Mac-Arthur de Sheherazad Hors la Loi
Fizzy Stream de Pic Ardent
Victoria of Gasfirst Nyaki
Talmi of Gasfirst
Res Poloniae Avanti Tres Grande Vitesse U'mansel Go-Tico van het Loechtje
Angel
Daylight Supersonic Gino Lamborghini de la Licorne d'Argent
Wicki z Olomouckych Rovin

 

licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2016-01-16

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): POL

Potomstwo (Progeny):

-

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-16

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):


 



ur. (d.o.b.): 2016-01-16

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): DNK

Potomstwo (Progeny):


 

licencja wyścigowa (racing licence)



ur. (d.o.b.): 2016-01-16

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitno-płowe / blue fawn

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): Ostróda POL - LOOP LINE

Potomstwo (Progeny):


Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-05-01 Dobre Miasto CWC Maciej Lipiec (POL) O V1/4, CWC
2018-04-21 Grudziądz CWC Barbara Larska (POL) O V3/4
2018-02-04 Bydgoszcz CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ESP) O V2/7

COURSINGI
2019-05-04 Orzechówko Grand Prix Pomorza i Kujaw CCWC DNF/15
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 DNF/34

 

licencja coursingowa - sprinter (LC licence - National Class)



ur. (d.o.b.): 2016-01-16

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): Olsztyn POL

Potomstwo (Progeny):

-

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-09-02 SłupskCWC E. Augustyniak (POL) P V1/3, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) P V/6
2016-08-21 SopotCACIB T. Kuszyk (POL) SZ OB2/3

COURSINGI
2019-05-04 Orzechówko Grand Prix Pomorza i Kujaw CCWC miejsce 4/4

licencja (licence)



ur. (d.o.b.): 2016-01-16

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): Gdańsk POL

Potomstwo (Progeny):

-

Wystawy / Shows
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2018-08-04 Sopot CACIB Elżbieta Augustyniak (POL) O V3/3
2018-05-20 Twardy Dół CWC Natasa Davidovic (SRB) O V3/5

WYSTAWY / SHOWS
data
date
miejsce
place
ranga
type
sędzia
judge
klasa
class
wyniki
results
2017-08-05 SopotCACIB B. Chapiro (FRA) P V4/6
2017-07-16 GdyniaCWC B. Szydłowicz-Polańczyk (POL) P V2/2
2016-06-19 GdyniaCWC T. Chwalny (POL) MSZ WO1/1, BOB Minor Puppy

COURSINGI
2019-05-04 Orzechówko Grand Prix Pomorza i Kujaw CCWC miejsce 12/15
2019-04-06 Koszęcin Mistrzostwa Śląska CACIL, CCWC, PP, V4 DNF/34

 



ur. (d.o.b.): 2016-01-16

zm. (d.o.d.): 0000-00-00

Umaszczenie (Colour): błękitne / blue

Hod. (Breeder): LOOP LINE

Wł. (Owner): 

Potomstwo (Progeny):



do strony hodowli





































Copyright: Katarzyna Matusik