Wystawy 2020

Whippety w Polsce

WYSTAWY 2020

Data ostatniej aktualizacji strony: 17.06.2020

Kliknij podświetlającą się nazwę miejscowości, aby wyświetlić wyniki z interesującej Cię wystawy.
Jeśli widzisz błędy, lub posiadasz wyniki, albo dane katalogowe, których nie ma wymienionych na tej stronie, proszę skontaktuj się ze mną.

STYCZEŃ / JANUARY
5Sopot (o/Gdynia)krajowa
11-12Brodnica (o/Toruń)krajowa
11Brodnica (o/Toruń)krajowa chartów
18-19LUBIN (o/Legnica)międzynarodowa
25Sosnowiec (o/Będzin)krajowa
26Sosnowiec (o/Będzin)krajowa
LUTY / FEBRUARY
1-2Legionowokrajowa
8-9KATOWICEmiędzynarodowa
15-16BYDGOSZCZmiędzynarodowa
23Lesznochampionów
MARZEC / MARCH - wystawy odwołane
14Jelenia Górakrajowa ras brytyjskich
14-15Włocławekkrajowa
15Jelenia Górakrajowa ras myśliwskich
21-22Piasecznokrajowa
28Radomkrajowa
29Radomkrajowa
KWIECIEŃ / APRIL - wystawy odwołane
4-5NADARZYN (o/Warszawa)międzynarodowa
4-5Nadarzyn (o/Warszawa)krajowa
18-19DRZONKÓW (o/Zielona Góra)międzynarodowa
25Grudziądzkrajowa
25Grudziądzkrajowa popołudniowa
26Inowrocławkrajowa
26Racibórzkrajowa
MAJ / MAY - wystawy odwołane
1Jeleśnia (o/Bielsko-Biała)krajowa ras myśliwskich
1Manowo (o/Koszalin)krajowa ras myśliwskich
1Dobre Miasto (o/Olsztyn)krajowa
2-3OPOLEmiędzynarodowa
9Krosnokrajowa ras myśliwskich
9ŚWIEBODZICE (o/Wałbrzych)klubowa chartów
10Krosnokrajowa
10Twardy Dół (o/Sopot)krajowa ras myśliwskich
10Wałbrzychkrajowa
10Gliwice (o/Zabrze)krajowa
16-17ŁÓDŹmiędzynarodowa
23Rzeszówkrajowa ras myśliwskich
23-24RZESZÓWmiędzynarodowa
30Płockkrajowa
30-31LESZNOmiędzynarodowa
CZERWIEC / JUNE
6Ustka (o/Słupsk)krajowa
6Uzarzewo (o/Poznań)krajowa ras myśliwskich
6Będzinkrajowa ras myśliwskich
6Jelenia Górakrajowa ras myśliwskich
7Ustka (o/Słupsk)krajowa
7Kaliszkrajowa
7Włocławekkrajowa
7Jelenia Górakrajowa
13-14BYTOMmiędzynarodowa
14Gdyniakrajowa
20-21KRAKÓWmiędzynarodowa
27-28SZCZECINmiędzynarodowa
LIPIEC / JULY
3-5WISŁA (o/Bielsko-Biała)międzynarodowa
5Olsztynkrajowa
11Nowy Targkrajowa
11Piotrków Trybunalski (o/Łódź)krajowa ras myśliwskich
12Nowy Targkrajowa
12Gorzów Wielkopolskikrajowa
19Wąwolnica (o/Lublin)krajowa ras brytyjskich
25Konopiska (o/Częstochowa)krajowa ras myśliwskich
25-26KONOPISKA (o/Częstochowa)międzynarodowa
26Siemiatycze (o/Białystok)krajowa ras myśliwskich
SIERPIEŃ / AUGUST
1-2ZAKOPANEmiędzynarodowa
2Chojnicekrajowa
8Nowy Sączkrajowa ras myśliwskich
8Lutowiska (o/Przemyśl)krajowa ras myśliwskich
8-9SOPOTmiędzynarodowa
9Nowy Sączkrajowa
15-16Golub-Dobrzyń (o/Toruń)krajowa
16Radomkrajowa ras myśliwskich
22Białystokkrajowa ras myśliwskich
22-23BIAŁYSTOKmiędzynarodowa
23Legnickie Pole (o/Legnica)krajowa ras myśliwskich
29Płockkrajowa
29-30RYBNIK-KAMIEŃ (o/Rybnik)międzynarodowa
WRZESIEŃ / SEPTEMBER
5Chorzówkrajowa
5-6KOŁOBRZEG (o/Koszalin)międzynarodowa
12Iłowa (o/Zielona Góra)krajowa ras myśliwskich
12-13PRZEMYŚLmiędzynarodowa
13Gorzów Wielkopolskikrajowa
19Rybnikkrajowa ras myśliwskich im.Erwina Dembinioka
20Krosnokrajowa
20Słupskkrajowa ras myśliwskich
26-27WROCŁAWmiędzynarodowa
PAŹDZIERNIK / OCTOBER
4Gliwice (o/Zabrze)krajowa
4Gąsawa (o/Bydgoszcz)krajowa ras myśliwskich
4Legionowokrajowa
11Jelenia Górakrajowa
24-25Piasecznokrajowa
LISTOPAD / NOVEMBER
7POZNAŃmiędzynarodowa
8POZNAŃmiędzynarodowa
15Racibórzkrajowa
21-22KIELCEmiędzynarodowa
22Kielcechampionów
28-29Radomkrajowa 2,3,4,9,10 grupy
GRUDZIEŃ / DECEMBER
5-6Legionowokrajowa
5-6Wałbrzychkrajowa
12-13LUBLINmiędzynarodowa

do góry



Sędzia / Judge: Piotr Król (POL)
LORENZO Majesticanis - PMSZ - WO1/1
SZTORM Vincit Omnia - PSZ - WO1/2, BOB Puppy
BALI Super Supreme - PSZ - ...2/2
BAGGIO Belle Forme - PM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior, 2 BIS Junior
Must Be Shadow SATISFACTION - PM - V2/3
SWIFT CUSTOM Rushmaniac - PM - V3/3
JIMMY CHOO Onychinus - PP - V1/2, CWC
Tylko Ty SOLE - PP - V2/2
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PO - V1/4, CWC, NDP
Must Be Shadow CANNON - PO - V2/4
ARROW Brodwinek - PO - V3/4
RACING KING Aviaticus - PO - V4/4
RAYO Brodwinek - PU - V1/1, CWC, new POL CH
Must Be Shadow ANTWERP - PCH - V1/1, CWC
XENA Lantan - SMSZ - WO1/5, BOB Minor Puppy, 2 BIS Minor Puppy
X'HELEN OF TROY Lantan - SMSZ - WO2/5
Must Be Shadow DANCE OF DRAGONS - SMSZ - WO3/5
Must Be Shadow DAENERYS STORMBORN - SMSZ - WO4/5
LENNOX Majesticanis - SMSZ - WO/5
BOHEMIAN RAPSODY Belle Forme - SM - V1/8, Zw.Mł.
SWEET AND EASY of Gentle Mind (imp.DEU) - SM - V2/8
A LIVE ON Belle Forme - SM - V3/8
VENEZIA Lantan - SM - V4/8
Karadhras NIGHT AFFAIR - SM - V/8
KEY TO FREEDOM Onychinus - SM - V/8
LITTLE MERMAID Onychinus - SM - V/8
SHANGRI-LA Rushmaniac - SM - V/8
Play a While REMAINS OF THE DAY (imp.SWE) - SP - V1/7, CWC
Chartownia IMAGINE FROM ILAVIA - SP - V2/7
NORMA NADIYA Synergy - SP - V3/7
LADY DIANA My Myself And I - SP - V4/7
ALE CUDKA Duovarius - SP - V/7
MY WOW WOW GIRL Marzeniem Malowane - SP - V/7
CHANEL Celtic Alanda - SP - ...
Dew RAINBOW-WHISKEY - SO - V1/5, CWC, NDS, BOB, BOG
Must Be Shadow ANOKA - SO - V3/5
RACING PRINCESS Aviaticus - SO - V/5
YUMA Magnus Borzoj - SO - ...
SAVANNAH Brodwinek - SO - ...
Dew CAVALLI-SHELLMA - SCH - V1/1, CWC
Dew RAINBOW-WHISKEY - SO - ...

do góry



Sędzia / Judge: Boris Spoljaric (HRV)
MORGAN FREEMAN Credo - PSZ - WO1/2
Whiteheads XANDER - PSZ - WO2/2
Meradith READY AS EVER - PM - V1/2, Zw.Mł.
Must Be Shadow SATISFACTION - PM - V2/2
Tylko Ty SALTO - PP - VG1/1
Must Be Shadow CRYSTAL - PO - V1/3, CWC, NDP, BOS
RACING KING Aviaticus - PO - V2/3
LOTHAR LEONARD Synergy - PO - V3/3
Must Be Shadow DAENERYS STORMBORN - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
ROSE Vincit Omnia - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
Contemp TAMIKA (imp.RUS) - SM - V1/8, Zw.Mł., BOB Junior
Brilliant Pearl's EASY BREEZY (imp.NOR) - SM - V2/8
VENEZIA Lantan - SM - V3/8
KEY TO FREEDOM Onychinus - SM - V4/8
FLIP FLOP AND FLY Idealist - SM - V/8
Karadhras NIGHT FURY - SM - V/8
Meradith SWEET SURPRISE - SM - V/8
LITTLE MERMAID Onychinus - SM - V/8
Play a While REMAINS OF THE DAY (imp.SWE) - SP - V1/2, CWC, NDS, BOB, 2 BOG
LADY DIANA My Myself And I - SP - ...2/2
Chartownia IMAGINE FROM ILAVIA - SO - V1/5, CWC
Dew TRUSSARDI-GAJA - SO - V2/5
ZETKA Atletico - SO - V3/5
RACING PRINCESS Aviaticus - SO - V.../5
Dew CAVALLI-SHELLMA - SCH - V1/2, CWC
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - SCH - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Karel Horak (CZE)
MORGAN FREEMAN Credo - PSZ - WO1/3
Whiteheads XANDER - PSZ - OB2/3
BALI Super Supreme - PSZ - nie do oceny
Foxpolis EVEREST - PM - V1/3, Zw.Mł.
Meradith READY AS EVER - PM - V2/3
DIOR FAHRENHEIT Lazarus - PM - VG3/3
Tylko Ty SALTO - PP - V1/2, CWC, NDP, BOS, new POL CH
SAN Biesy i Czady - PP - V2/2
LOTHAR LEONARD Synergy - PO - VG1/2
RACING KING Aviaticus - PO - VG2/2
WIND OF HEART Brodwinek - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy
ROSE Vincit Omnia - SSZ - WO1/1, BOB Puppy, 2 BIS Puppy
SWEET AND EASY of Gentle Mind (imp.DEU) - SM - V1/6, Zw.Mł., BOB Junior, 4 BIS Junior
THE WORLD IS NOT ENOUGH (imp.ITA) - SM - V2/6
VENEZIA Lantan - SM - V3/6
FLIP FLOP AND FLY Idealist - SM - VG4/6
Karadhras NIGHT FURY - SM - VG/6
LITTLE MERMAID Onychinus - SM - G/6
BEAUTIFUL HEART Impuls i Splendor - SP - V1/3, CWC
LADY DIANA My Myself And I - SP - V2/3
Play a While REMAINS OF THE DAY (imp.SWE) - SP - V3/3
Chartownia IMAGINE FROM ILAVIA - SO - V1/5, CWC
Dew TRUSSARDI-GAJA - SO - V2/5
Dew RAINBOW-WHISKEY - SO - V3/5
ENDORFINA Loop Line - SO - ...4/5
Meradith SWEET SURPRISE - SO - G/5
RACING PRINCESS Aviaticus - SO - nieobecna
Dew CAVALLI-SHELLMA - SCH - V1/2, CWC, NDS, BOB, 2 BIS
NIEZAPOMNIANA MELODIA Vincit Omnia - SCH - V2/2
Meradith HERE SHE COMES - SW - V1/1, Zw.Wet., BOB Veteran

do góry



Sędzia / Judge: Iuza Beradze (CZE)
PERCIVAL PHARAMOND Synergy - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
FERNO FIANO Gallaunt - PSZ - WO1/2
FORCE FIORE Gallaunt - PSZ - WO2/2
Tylko Ty MARSHMALLOW - PM - V1/6, Zw.Mł., new POL JCH
ACHIM Dyskusja Poland - PM - V2/6
CASILIUS From The Pond Dragonfly (CZE) - PM - V3/6
SWIFT CUSTOM Rushmaniac - PM - V4/6
DIOR FAHRENHEIT Lazarus - PM - V/6
AWARE OF TARGET Teribeck (CZE) - PM - V/6
A's Dream Of D-AILY DRONE (DNK) - PP - V1/4, CWC, res.CACIB, new POL CH
Bohem DOUGLAS TODD (imp.USA) - PP - V2/4
Akuaba UNDE - PP - V3/4
NANOOK NOAH Synergy - PP - V4/4
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PO - V1/5, CWC, new POL CH
HAMLET HAMILTON Synergy - PO - V2/5
BENETTON Sweet Collection (CZE) - PO - V3/5
ONLY YOU Aga-Rena - PO - V4/5
SILVER BRILLANCE Show Format (imp.UKR) - PO - V/5
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V1/5, CWC, CACIB, NDP, BOB
Cobyco CLASS OF IT'S OWN (imp.GBR) - PCH - V2/5
NARCYZ Lazarus - PCH - V3/5
GAREN Fast Dunderry (CZE) - PCH - V4/5
GARY MOORE Lazarus - PCH - V/5
Katakami MIZU - SMSZ - WO1/1
BELLA iz Sozvezdiya Surskikh Psov (RUS) - SSZ - WO1/1, BOB Puppy
OONA OMOROSA Synergy - SM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior, BOS
Karadhras NIGHT AFFAIR - SM - V2/4
FLIP FLOP AND FLY Idealist - SM - V3/4
Foxpolis ERICEIRA - SM - V4/4
VAIANA Paranoia - SP - V1/3, CWC, res.CACIB
A's Dream Of D-AILY DESIRE (DNK) - SP - V2/3
Tylko Ty GRETE - SP - V3/3
Tylko Ty KATALINA - SO - V1/4, CWC, CACIB, NDS
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SO - V2/4
NEVER GONNA GIVE YOU UP Ypsylon - SO - V3/4
Abaelardo ATRAKCJA - SO - V4/4
ROSE RAY Chartcore - SCH - V1/2, CWC, new POL CH
Vasuru Taffis BARCELONA (RUS) - SCH - V2/2

do góry



Sędzia / Judge: Janusz Opara (POL)
AILESBURY ANATOL of Gentle Mind (imp.DEU) - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy
DEGAS Filisart - PMSZ - nieobecny
Whiteheads XANADU - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
HOT PRESS Slim-Extreme - PM - V1/4, Zw.Mł., BOB Junior
AWARE OF TARGET Teribeck (CZE) - PM - V2/4
Meradith READY AS EVER - PM - ...3/4
SHERLOCK Rushmaniac - PM - VG4/4
Bohem DOUGLAS TODD (imp.USA) - PP - V1/1, CWC, NDP, BOB, BOG, 2 BIS
ALE CHOCHLIK Duovarius - PO - V1/2, CWC, new POL CH
BENETTON Sweet Collection (CZE) - PO - ...
FIFTH ELEMENT Valentine Dogs (CZE) - PU - V1/1
BEZ PARDONU Duovarius - SMSZ - WO1/2
MELODY My Myself And I - SMSZ - WO2/2
FOXEY LADY Idealist - SM - V1/4, Zw.Mł.
Whiteheads WONDER WOMAN - SM - V2/4
Karadhras NIGHT AFFAIR - SM - V3/4
Malgranda Fasko VENUS - SM - V4/4
CHRISTINA Cranberry Fields - SP - V1/1, CWC
MY CRAZY VALENTINE Toomie Trishel (CZE) - SO - V1/4, CWC
ELLA FITZGERALD Lazarus - SO - V2/4
Malgranda Fasko BLUE STAR - SO - VG3/4
EVENING JEWEL Gallaunt - SO - VG4/4
FEE BEE Valentine Dogs (CZE) - SU - V1/2
AEGWYNN Go-Bye (imp.CZE) - SU - VG2/2
Courtborne SAGITTARIUS (NOR) - SCH - V1/3, CWC, NDS, BOS
ESSI DAVEN Idealist - SCH - V2/3
Dew CAVALLI-SHELLMA - SCH - V3/3

do góry



Sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (POL)
AILESBURY ANATOL of Gentle Mind (imp.DEU) - PMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
DEGAS Filisart - PMSZ - nieobecny
BUGATTI Pagawa - PSZ - WO1/2, BOB Puppy
Whiteheads XANADU - PSZ - WO2/2
HOT PRESS Slim-Extreme - PM - V1/5, Zw.Mł.
BAGGIO Belle Forme - PM - V2/5
AWARE OF TARGET Teribeck (CZE) - PM - V3/5
ANAUEL Dyskusja Poland - PM - ...4/5
SHERLOCK Rushmaniac - PM - VG/5
Whiteheads TRAVOLTA JOHN - PP - V1/2, CWC
AYEL Welcoming Dog (imp.CZE) - PP - ...
I'M KING Onychinus - PO - V1/3, CWC, NDP, BOS, new POL CH
ALE CHOCHLIK Duovarius - PO - V2/3
London's Fog HONEY MOON (imp.SVK) - PO - V3/3
FIFTH ELEMENT Valentine Dogs (CZE) - PU - V1/2, CWC
ZU SID Hypernova - PU - VG2/2
BEZ PARDONU Duovarius - SMSZ - WO1/1
BOHEMIAN RAPSODY Belle Forme - SM - V1/3, Zw.Mł., BOB Junior
Karadhras NIGHT AFFAIR - SM - V2/3
FOXEY LADY Idealist - SM - V3/3
Dew RAINBOW-WHISKEY - SP - V1/2, CWC
TARA Brodwinek - SP - V2/2
ELLA FITZGERALD Lazarus - SO - V1/1, CWC
MY CRAZY VALENTINE Toomie Trishel (CZE) - SO - nieobecna
AEGWYNN Go-Bye (imp.CZE) - SU - V1/2, CWC, 4 BIS psów użytkowych
FEE BEE Valentine Dogs (CZE) - SU - V2/2
ESSI DAVEN Idealist - SCH - V1/2, CWC, NDS, BOB, BOG, 4 BIS
Courtborne SAGITTARIUS (NOR) - SCH - ...

do góry



Sędzia / Judge: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (POL)
Whiteheads XANDER - PSZ - WO1/1, BOB Puppy
Tylko Ty MARSHMALLOW - PM - V1/3, Zw.Mł.
Karadhras NIGHT STALKER - PM - V2/3
Majestrian CASINO ROYAL (imp.ITA) - PM - V3/3
JIMMY CHOO Onychinus - PP - VG1/1
SAN Biesy i Czady - PO - V1/1, CWC, NDP
TYLKO TEN Paranoia - PW - V1/1, Zw.Wet., BOB Veteran, BOB, BIS Veteran, BOG, new POL VCH
WIND OF HEART Brodwinek - SMSZ - WO1/1, BOB Minor Puppy
Brilliant Pearl's EASY BREEZY (imp.NOR) - SM - V1/5, Zw.Mł., BOB Junior, BIS Junior, new POL JCH
VENEZIA Lantan - SM - V2/5
Whiteheads UNBEATABLE - SM - V3/5
THE WORLD IS NOT ENOUGH (imp.ITA) - SM - V4/5
FLIP FLOP AND FLY Idealist - SM - V/5
Play a While REMAINS OF THE DAY (imp.SWE) - SP - V1/1, CWC
VAIANA Paranoia - SO - V1/2, CWC, NDS, BOS
BEAUTIFUL HEART Impuls i Splendor - SP - ...2/2
Tylko Ty MAZURSKA WANTA - SCH - V1/1, CWC

do góry



Sędzia / Judge: Paulo Coelho (PRT)
ADONAI Taavetti (CZE) - PMSZ - WO1/2, BOB Minor Puppy, 4 BIS Minor Puppy
AILESBURY ANATOL of Gentle Mind (imp.DEU) - PMSZ - WO2/2
Whiteheads XANADU - PSZ - WO1/1
Majestrian CASINO ROYAL (imp.ITA) - PM - V1/5, Zw.Mł.
Must Be Shadow SATISFACTION - PM - V2/5
Foxpolis ESQUEL - PM - V3/5
Foxpolis EVEREST - PM - V4/5
Tylko Ty MARSHMALLOW - PM - VG/5
Karadhras NIGHT STALKER - PM - nieobecny
Bohem DOUGLAS TODD (imp.USA) - PP - V1/2, CWC, CACIB, NDP, BOS
Tylko Ty SOLE - PP - V2/2
Must Be Shadow CRYSTAL - PO - V1/3, CWC, new POL CH
LARRY My Myself And I - PO - ...2/3
QUINCY High On Emotion (CZE) - PO - VG3/3
FIFTH ELEMENT Valentine Dogs (CZE) - PU - VG1/1
Rivarco JAGUARUNDI (imp.ITA) - PCH - V1/5, CWC, res.CACIB
Skraddaregardens QANTAREL USAIN B (imp.SWE) - PCH - V2/5
UNIDOX Lantan - PCH - V3/5
Dogarium COOKIE - PCH - V4/5
RONALDO Korleszko - PCH - .../5
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - nieobecny
MELODY My Myself And I - SMSZ - WO1/3
Must Be Shadow DAENERYS STORMBORN - SMSZ - WO2/3
AISHA FOR FOXPOLIS Taavetti (imp.CZE) - SMSZ - WO3/3
BEZ PARDONU Duovarius - SSZ - WO1/2, BOB Puppy
DONATELLA Filisart - SSZ - WO2/2
CHRISTINA Cranberry Fields - SM - V1/11, Zw.Mł., BOB Junior, new POL JCH
Whiteheads WONDER WOMAN - SM - V2/11
FOXEY LADY Idealist - SM - V3/11
Tylko Ty ORNELLA - SM - V4/11
THE WORLD IS NOT ENOUGH (imp.ITA) - SM - V/11
FLIP FLOP AND FLY Idealist - SM - V/11
Karadhras NIGHT AFFAIR - SM - V/11
COCO MISS MEXICO VIP Poppet (CZE) - SM - V/11
Foxpolis ERICEIRA - SM - VG/11
Karadhras NIGHT FURY - SM - VG/11
Malgranda Fasko VENUS - SM - VG/11
OONA OMOROSA Synergy - SM - nieobecna
Play a While REMAINS OF THE DAY (imp.SWE) - SP - V1/2, CWC
Whiteheads TATOU AUDREY - SP - V2/2
MY CRAZY VALENTINE Toomie Trishel (CZE) - SO - V1/6, CWC, res.CACIB
OTO PSZCZOŁA Duovarius - SO - V2/6
Must Be Shadow CAMARA - SO - V3/6
ELLA FITZGERALD Lazarus - SO - V4/6
Absoliuti Idile MAJESTICA (imp.LTU) - SO - VG/6
Southpoint ARIELLE (CZE) - SO - VG/6
EVENING JEWEL Gallaunt - SO - nieobecna
COREY Deixes (CZE) - SU - V1/2, CWC
ELISEI Valentine Dogs (CZE) - SU - ...
Tylko Ty ROOK - SCH - V1/5, CWC, CACIB, NDS, BOB, BOG, BIS, new POL GCH
I TRUST YOU Onychinus - SCH - V2/5
BEAUTIFUL BELIZE Filisart - SCH - V3/5
ESSI DAVEN Idealist - SCH - V4/5
Azarin CAYO COCO - SCH - V/5
PROVENCE Minori ad Majus - SCH - nieobecna

do góry



Sędzia / Judge: Leszek Salamon (POL)
LORENZO Majesticanis - PSZ - WO1/4, BOB Puppy
PERCIVAL PHARAMOND Synergy - PSZ - WO2/4
SZTORM Vincit Omnia - PSZ - WO3/4
DA VINCI Filisart - PSZ - WO4/4
Whiteheads XANADU - PSZ - nieobecny
BAGGIO Belle Forme - PM - V1/6, Zw.Mł., BOB Junior
Must Be Shadow SATISFACTION - PM - V2/6
ACHIM Dyskusja Poland - PM - V3/6
MORGAN FREEMAN Credo - PM - V4/6
SWIFT CUSTOM Rushmaniac - PM - V/6
Abaelardo DURRELL - PM - V/6
MY WILD SOUL Marzeniem Malowane - PP - V1/6, CWC, new POL CH
JIMMY CHOO Onychinus - PP - V2/6
Tylko Ty SOLE - PP - V3/6
Abaelardo CAMARO - PP - V4/6
SAN Biesy i Czady - PP - V/6
Tylko Ty SALTO - PP - V/6
Abaelardo BE OR NOT TO BE IRON - PO - V1/4, CWC
DIOR FAHRENHEIT Lazarus - PO - V2/4
LOTHAR LEONARD Synergy - PO - V3/4
RACING KING Aviaticus - PO - V4/4
CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - PCH - V1/9, CWC, CACIB, NDP, BOB
Southpoint ANTOINE (imp.PRT) - PCH - V2/9, res.CACIB
Must Be Shadow AMSTERDAM - PCH - V3/9
Whiteheads PETER PAN - PCH - V4/9
Dogarium COOKIE - PCH - V/9
AMERICAN GIGOLO Impuls i Splendor - PCH - V/9
GARY MOORE Lazarus - PCH - V/9
NARCYZ Lazarus - PCH - V/9
Must Be Shadow ANTWERP - PCH - V/9
Katakami MIZU - SMSZ - WO1/4, BOB Minor Puppy
Must Be Shadow DAENERYS STORMBORN - SMSZ - WO2/4
Must Be Shadow DANCE OF DRAGONS - SMSZ - WO3/4
WIND OF HEART Brodwinek - SMSZ - WO4/4
LENNOX Majesticanis - SSZ - WO1/1
ROSE Vincit Omnia - SM - V1/5, Zw.Mł.
BOHEMIAN RAPSODY Belle Forme - SM - V2/5
LITTLE MERMAID Onychinus - SM - V3/5
Tylko Ty MILKA - SM - V/5
THE WORLD IS NOT ENOUGH (imp.ITA) - SM - nieobecna
VAIANA Paranoia - SP - V1/7, CWC
Absoliuti Idile MAJESTICA (imp.LTU) - SP - V2/7
A LIVE ON Belle Forme - SP - V3/7
BEAUTIFUL HEART Impuls i Splendor - SP - V4/7
LADY DIANA My Myself And I - SP - V/7
CHANEL Celtic Alanda - SP - V/7
BOHEMIAN LADY BLACK VIP Poppet (imp.CZE) - SP - V/7
Whiteheads TEMPLE SHIRLEY - SP - nieobecna
Magic Color SUGAR BLUE (DNK) - SO - V1/7, CWC, CACIB, NDS, new POL CH
Chartownia IMAGINE FROM ILAVIA - SO - V2/7
HILARY SWANK Credo - SO - V3/7
Vasuru Taffis RHIANNON (RUS) - SO - V4/7
ENDORFINA Loop Line - SO - V/7
YUMA Magnus Borzoj - SO - V/7
RACING PRINCESS Aviaticus - SO - VG/7
DONNA ELEGANTE Frost Bonaqua - SO - nieobecna
LARA CROFT My Myself And I - SO - nieobecna
Azarin CAYO COCO - SCH - V1/2, CWC, res.CACIB, new POL GCH
Sunshine Whirl MY WAY - SCH - V2/2
Whiteheads SILVER GIRL - SW - V1/1, Zw.Wet., BOB Veteran, BOS

do góry



Sędzia / Judge: Lisbeth Mach (CHE)
NARCYZ Lazarus - PCH - V1/1, CWC, NDP, BOS, new POL GCH
Katakami KIREI - SCH - V1/3, CWC, NDS, BOB, new POL CH
Meradith NOBLY BORN - SCH - V2/3
Tylko Ty ROOK - SCH - V3/3

do góry






































Copyright: Katarzyna Matusik